Vytvořte svůj investiční mozkový trust!

Staňte se členem komunity Warengo a diskutujte s ostatními investory v článcích a tématických skupinách. Je nás už 17 168.

Zaregistrovat se

13.01.2020 3 minuty čtení

Meghan Markle po opuštění královských povinností neztrácí čas, podepsala smlouvu s Disney

Markle již dříve s Disney spolupracovala. A jen pár dní poté, co s princem Harrym oznámili, že se chtějí vydat na nezávislou cestu životem bez královských povinností, vyšlo najevo, že vévodkyně ze Sussexu má se studiem podepsanou smlouvu.

Informaci jako první přinesly britské The Times, které tvrdí, že vévodkyně už loni jednou s gigantem filmového průmyslu a domovem Mickey Mouse spolupracovala, když poskytla pro Disney svůj hlas výměnou za peněžitý dar africké neziskové organizace Elephants Without Borders, jež se snaží chránit slony před pytláky.

Před několika měsíci se Markle rovněž zúčastnila premiéry moderního remaku kultovní disneyovské pohádky Lví král. A dle informací britského listu vévodkyně novou smlouvu se studiem Disney podepsala ještě před tím, než společně se svým manželem, princem Harrym, šokovali celou Británii prohlášením, že se vzdávají svých význačných královských rolí. Tento krok už si od Britů vysloužil přezdívku "Megxit".

Prozatím není potvrzeno, zda je součástí smlouvy i nějaká komerční spolupráce, nebo jde jen o další dobročinný krok výměnou za charitativní pomoc. Královský pár, jehož svatba byla jednou z hlavních událostí roku 2018, ve svém prohlášení minulou středu nicméně oznámil, že aktuálně nemají žádný osobní příjem, ale chtějí využít nových možnosti začít si vydělávat nezávisle na královské rodině.

A příležitosti by se jim nyní, když už nejsou svázání královskými povinnostmi, měly začít jen hrnout. Jejich globální sláva, zajímavá královská minulost a vliv (jejich instagramový účet má přes 10,7 milionu sledujících a jen v posledním týdnu jich přibylo zhruba 400,000) z nich dělá ideální cíl pro celou řadu lukrativních komerčních spoluprací. Nemluvě o celé řadě mocných známých, které díky své minulosti mají téměř po celém světě.

Princ Harry je ostatně dobrým přítelem Baracka Obamy a mohl by se inspirovat byznys plánem, který bývalý americký prezident použil po svém odchodu z Bílého domu. Ten zahrnuje mimo jiné osmicifernou dohodu s Netflixem s cílem vyprodukovat historický a biografický pořad společně se společností manželů Obamových Higher Ground Productions. Nemluvě o vystupování na konferencích, přednáškách či publikování knih.

A i kdyby princ Harry s nově nabytou osobní nezávislostí a zodpovědností, které naplno pozná zřejmě poprvé v životě, měl potíže, jeho žena mu rozhodně může pomoci. Byť je Meghan Markle řadou kritiků označována za relativně průměrnou herečku, nic to nemění na faktu, že si jako jedna z hlavních představitelek seriálu Suits (Kravaťáci) z natáčení odnesla 6,5 milionu dolarů (5 milionů liber). A Harry má pro začátek také slušné finanční zajištění. Po smrti své matky totiž zdědil majetek ve výši 9,2 milionu dolarů (7 milionů liber).

Je ale s klidem možné, že potenciální hodnota rebelujícího královského páru půjde do miliard dolarů, čehož jsou si oba nepochybně vědomi.

#aktuality #meghanmarkle #princharry #megxit #britanie #byznys #komerce

Hodnocení: +13
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
Doporučené příspěvky
3 minuty
3 minuty
7 minut
3 minuty
4 minuty
5 minut
3 minuty
2 minuty
3 minuty
6 minut
3 minuty
6 minut