02.03.2019 3 minuty čtení

Predstavenie marketingovej agentúry Digital Partner

Digital Partner je online marketingová agentúra vhodná pre každého podnikateľa. Cieľom je pomôcť nielen malým podnikateľom, ale aj väčším spoločnostiam efektívne komunikovať s verejnosťou.

Spolupráca

O váš marketing sa postaráme, ako keby išlo o náš vlastný. Pri práci kladieme dôraz na kvalitu a zároveň berieme ohľad na špecifiká každej firmy. Naše balíky služieb sme zostavili podľa potrieb typického zákazníka, no zároveň sú škálovateľné tak, aby vyhoveli individuálnym potrebám našich klientov.

OUKEJ hodnoty

Pri spolupráci s našimi klientmi sa riadime zásadami, ktoré spolu tvoria takzvaný OUKEJ princíp. Vlastníme niekoľko Google certifikátov, vďaka čomu si prehlbujeme naše skúsenosti aodbornosť. Našou odmenou a zároveň hnacím motorom je vášúspech. Svoju prácu sa snažíme robiť nadštandardne a potrpíme si nakvalitu. Našim klientom prinášameefektívne riešenia ku každému klientovi pristupujeme individuálne, nakoľko je každý z násjedinečný.

Hodnoty našej online marketingovej agentúry sa zakladajú na pilieroch ako odbornosť, úspech, kvalita, efektívnosť a jedinečnosť.

Ponúkané služby

Venujeme sa službám ako PPC reklama, správa sociálnych sietí, email marketing, SEO optimalizácia a iné. Vďaka komplexným službám budete so svojimi zákazníkmi vedieť komunikovať efektívne a prinášať si tak nielen nových klientov.

PPC reklama

Podľa správne zvolených kľúčových slov k vám pritiahneme zákazníkov, ktorí hľadajú presne to, čo ponúkate. PPC reklamou vieme zacieliť na presný región alebo konkrétne typy ľudí, a to v čase, kedy to má pre vás najväčší význam.

Sociálne siete

Sociálne siete ako Facebook, Instagram či LinkedIn nechajte na nás. Vďaka zaujímavému obsahu a cieleniu na vašu cieľovú skupinu rozšírime povedomie o firme.

Email marketing

Tvoríme newslettery, ktoré zaujmú. Vďaka pútavému obsahu emailov podporíme predaj vašich služieb a produktov.

SEO optimalizácia

Potrebujete zlepšiť vaše pozície na Google? Vďaka správnej SEO optimalizácii privedieme na váš web viac zákazníkov a zvýšime vám tak organickú návštevnosť.

Grafický dizajn

Chcete pritiahnuť pozornosť ľudí? Vytvoríme pre vás grafický dizajn, ktorý nielen upúta vašich návštevníkov, ale taktiež vám vybuduje imidž. Postaráme sa o vašu firemnú identitu.

Spolu toho dokážeme ešte oveľa viac. V prípade záujmu nás kontaktuje. Počas bezplatnej konzultácie vám vysvetlíme, čo by mohlo byť pre vás prínosné a ako by sme to vedeli docieliť.

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.