Začátkem letošního roku informoval Forbes, že je výše Larsenova majetku odhadována na více než 37,3 miliardy dolarů. Jednalo se o dobu předtím, než trhy zaznamenaly obrovský pokles a cena XRP spadla o více než 70 procent. Generální ředitel Ripple Labs Brad Garlinghouse si také příliš zoufat nemusel, jeho majetek díky veškerým vlastněným mincím XRP a dalším podílům v Ripple Labs dosahoval na necelých 10 miliard dolarů.
I přes výrazný pokles ceny kryptoměn se dokázal Larsen jako jediný dostat do žebříčku 400 nejbohatších Američanů, přičemž je jediným člověkem na seznamu, který se tam umístil díky svému působení v kryptosvětě. To dělá z Larsena pravděpodobně nejbohatšího člověka kryptoprostoru.
Larsen se v žebříčku umístil na 383. místě, na což mu stačilo odhadované jmění ve výši 2,1 miliardy dolarů. Ano, jedná se o dost výrazný propad oproti lednovým 37 miliardám. Číslo jedna obsadil celkem nepřekvapivě CEO Amazonu Jeff Bezos před matadorem tohoto žebříčku Billem Gatesem.
V návaznosti na slibný start dalšího projektu Ripple Labs – xRapidu – se předpokládá, že by mělo Larsenovo bohatství v nejbližší době významně růst. Ripple Labs již úspěšně navázal spolupráci s několika bankami po celém světě, ať už se jedná o japonskou SBI Group nebo největší banku eurozóny Banco Santander.
Konference z minulého týdne Ripple Swell dokonce přitáhla pozornost bývalého amerického prezidenta Billa Clintona, což představuje pro podobnou společnost vždy vítanou publicitu. V minulém měsíci se XRP dokonce podařilo na krátkou chvíli vystrnadit **Ethereum z druhé příčky v žebříčku největších kryptoměn.*