05.10.2018 4 minuty čtení

Alibabacoin Foundation a její kryptoměna přepsala historii

Poprvé v historii kryptoměn byla mince – Alibabacoin upsána na devíti největších burzách ve stejnou dobu. Dlouho slibovaná událost je výsledkem tvrdé práce společnosti Alibabacoin Foundation, díky níž bude nyní nová kryptoměna k dispozici na devíti velkých burzách současně. Jedná se o následující platformy: BitForex, Coinsuper, Coinbene, IDAX, TopBTC, OOOBTC, RightBTC, Dragon Ex a Sistemkoin.

Úpis kryptoměny na jediné hlavní burze není jednoduchým úkolem. Existují seznamy specifických požadavků, které je třeba splnit při zalistování na jednotlivé burzy a ty dělají z upisování každé kryptoměny, byť jen na jedinou z hlavních burz, poměrně obtížný úkol. Nicméně Alibabacoin Foundation dokázala, že splňuje veškeré požadavky k tomu, aby mohla být upsána na devíti největších kryptoměnových burzách. Rychlou analýzou jednotlivých burz zjistíte, že se jedná skutečně o první kryptoměnu v historii, která něco podobného dokázala.

O svém plánu informovala společnost už několikrát v minulosti své fanoušky, kteří sledovali vývoj projektu už od jeho počátečních fází. Co si budeme povídat, velká část z nich hleděla na plány společnosti s nedůvěrou. Mnoho z těchto fanoušků bylo také překvapeno velkými pohyby v ceně kryptoměny před vstupem na burzy, což zmiňoval generální ředitel společnosti v předchozích oznámeních společnosti pro sociální sítě.

Alibabacoin Foundation se okamžitě přizpůsobila situaci a zrevidovala svou upisovací strategii tak, aby byla její mince upisovaná v její původně očekávané hodnotě. Společnost se tak zasadila o to, aby všichni držitelé mincí v době ICO, tak i každý, kdo bude mít v budoucnu zájem o koupi nebo obchodování, získal co nejvíce výhod plynoucích z držení a obchodování s Alibabacoin.

Alibabacoin Foundation získala díky svému počínání značnou důvěru mezi svými fanoušky.

Zatímco všechna předchozí oznámení byla poměrně nejasná, nyní po realizaci plánu se vše osvětlilo. Společnost nejprve zveřejnila jména všech spolupracujících směnáren ve svém emailovém newsletteru registrovaným majitelům peněženek a nyní i otevřeně oznámila své partnerství s těmito burzami veřejnosti.

Přelomové počínání Alibabacoin Foundation

Rozhodně se jedná o skvělý krok ze strany zřizovatele kryptoměny Alibabacoin. Díky svému počínání získá důvěru veřejnosti tím, že skutečně plní své sliby. Společnost se tak jeví velmi nadějně a vyvolává pozitivní pocit, že bude opravdu schopna velmi dobře vyhovět potřebám svých zákazníků.

Tím, že společnost do svých plánů nezahrnula pouze jednu, ale hned devět významných burz, se stala velmi atraktivní pro všechny jedince, kteří často provádějí obchody s kryptoměnami nebo jejich prostřednictvím realizují spekulativní investice. Při přípravě na upisování kryptoměny společnost vyzvala všechny své fanoušky, aby se registrovali na všech devíti burzách, aby tak mohli na těchto burzách s kryptoměnou pohodlně obchodovat.

Společnost Alibaba Foundation také nabízí peněženku Multi-Crypto, která je plně integrovaná do její platformy a umožňuje uživatelům ukládat nebo převádět i jiné kryptoměny kromě vlastního Alibabacoinu jako jsou Bitcoin, Ethereum, Litecoin nebo Dash.

Fanoušci společnosti si nyní mohli ověřit, že je společnost schopná dostát svým slibům, ať se jedná o jakékoliv výzvy. Mnoho z nich je tak nadšených z věcí, které se v současnosti chystá společnost vyvíjet, aby zlepšila vlastní služby. Zda se jí bude i nadále dařit plnit své sliby a plány však teprve uvidíme. Alibabacoin Foundation se ve své podstatě zabývá optimalizací blockchainu pro finanční, nákupní a bezpečnostní služby. Ač by to mohl název naznačovat, nemá nic společného s čínským holdingem Alibaba Group.

Hodnocení: 0
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.