Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
27.11.2019 1 minuta čtení

Domény - Moje hobby, moje mikro investice.

Taky investujete do internetových domén?

Domény. Moje záliba. Letos mi moje sázky na mikro investice vycházejí. Dnes další prodaná doména, kterou jsem prodal RE/MAXU. Na další doménu, kde v názvu je slovo "Dubaj", už mám taky kupce. Domény mám rád. Další budu kupovat. Hlavně pro své byznysy, ale taky opět na prodej. Pro své obchody, vykupuji jen ty lukrativní domény. Co se týče spekulace, tak koupím za cenu registračního poplatku a prodávám za vyšší jednotky tisíců, a za menší desítky tisíců. Já vím, není to mnoho, ale ty lukrativní .com prostě nemám. A taky na závěr chci podotknout, že tohle je můj první status.

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • Není tajemstvím, za kolik nejvíce jste prodal jednu doménu? Ačkoli sám s doménami neobchoduji, pohybuji se v IT, tak mě to zajímá slight_smile

  0
  • Zdravím Michale. No, zatím si to nechávám jako tajemství. Ale nižší desítky tisíc. Což není špatné, když jsem to kupoval za 175 Kč. Není to špatné, ale taky to není žádná hitparáda oproti globálním dealům. Moje portfolio má celkem dobré názvy domén, protože nechci nesmysly. Složení portfolia je 60 % pro můj byznys ( neprodám), čím více aliasů nebo mých webovek, tím lépe, a zbytek je spekulace. Navíc budu kupovat další .CZ domény, jak pro můj byznys, tak i na spekulace. Akorát je to čím dál tím těžší.

   1
 • Doporučuji založit skupinu na prodej a obchodování s doménami :)) https://warengo.com/groups

  1
  • Až si to tu celé uvědomím jak to funguje, třeba to založím.

   0
 • Vítejte na Warengo Michale, jenom bych podotkl, že tohle není status, ale Story. Pokud jste na Homepage nebo na svém profilu, vidíte nahoře dvě možnosti: "Přidejte status" a "Napište článek". Toto je varianta článek. Pokud máte na srdci jediný odstavec, možná je na místě zveřejnit jej jen jako status a na Story si nechat nějaké obsáhlejší povídání wink . Ať se vám tady líbí, a kdybyste měl jakýkoli dotaz, neváhejte se zeptat buď přímo tady, nebo skrz Messenger (nejdříve je potřeba osobu, které chcete poslat soukromou zprávu, požádat na jejím profilu o spojení).

  0