Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
19.09.2020 5 minut čtení

Apple na tajné prezentaci odhalil svou budoucí vizi a produkt, který jednoho dne nahradí iPhone

Apple již několik let veřejně komunikuje názor, že sází a bude sázet na rozšířenou realitu. Společnost dle uniklých informací zřejmě věří, že v budoucnu už iPhone v kapse nikdo nosit nebude, protože ho budeme nosit na sobě.

V ne příliš vzdálené budoucnosti se možná budeme na iPhone, který s sebou nosíme v kapse, tašce či kabelce, dívat jakožto na zbytečnost.

Nebo se aspoň zdá, že tomuto vývoji věří Apple a chystá se do něj investovat. Vyplývá to totiž z informací, které unikly z údajné neveřejné prezentace společnosti, na které byly mimo jiné prezentovány plány na několik nadcházejících let. Ty hovoří o brýlích s rozšířenou realitou, které Apple plánuje vydat v roce 2022. O rok později by pak měl dorazit nový - a lépe vypadající - model. Informace, jež měly z…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +29
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Hodně se na budoucnost těším :))
  +5
 • Přesně jak je zmíněno v závěru - nosit hodinky je běžné, ale brýle už tolik ne. Navíc hodinky může nosit každý. U brýlí mi vyvstává na mysl otázka lidí s vadou zraku, resp. co lidé, kteří nosí dioptrické brýle? Samozřejmě když už bude taková technologie existovat, tak nebude problém do brýlí zabudovat i dioptrie, ale pak je zase otázka, kolik to bude tyto lidi stát navíc. Každopádně takovému pokroku fandím a jsem zvědav, jak to dopadne.
  +3
 • Když si vzpomenu na prvotní reakce na iPhone, vůbec bych se nedivil, kdyby Apple naučil svět zahodit chytré telefony a začít nosit k chytrým hodinkám i brýle.
  +1
 • Budoucnost bude zajímavá, těším se, ale zároveň mám smíšené pocity.
  0
Doporučené příspěvky
5 minut
3 minuty
10 minut
4 minuty
3 minuty
5 minut
7 minut
5 minut
4 minuty
4 minuty
8 minut
3 minuty