Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
13.11.2019 2 minuty čtení

Warengo spustilo několik důležitých novinek! Které to jsou a jak je využít pro svůj byznys?

Uplynulé dva měsíce jsme věnovali intenzivnímu vývoji nových funkcí, které posouvají Warengo zase o kus blíž ke splnění našeho cíle - vytvoření komplexní platformy, která bude podnikatelům a investorům po celém světě pomáhat dělat lepší byznys.

Bylo přesně 9.9.2019, když jsme přidali sekci Skupiny, kde si každý člen komunity může založit svou vlastní odbornou skupinu a diskutovat na libovolná témata.

Od toho momentu jsme se však zaměřili na vývoj funkcí, které jsou pro Warengo bez jakýchkoli pochyb zlomové. Teprve díky nim se z obsahového projektu stává opravdová sociální síť, která bude svým členům pomáhat k lepšímu byznysu.

Ačkoli těch novinek a menších úprav je víc, těmi nejdůležitějšími jsou tyto tři:

1. Spojování uživatelů

Od této chvíle může kterýkoli uživatel zaslat jinému uživateli pozvánku ke spojení. Důležitá networkingová funkce, o kterou jste si hodně psali. Jelikož nám záleží na tom, aby měl každý na Warengo pouze kvalitní kontakty a abychom zabránili řádění spamerů, které znáte z jiných sítí, chystáme ještě několik úprav, jako například omezení maximálního počtu spojení či nutnost připojit k pozvánce osobní vzkaz.

2. Messenger

V okamžiku, kdy se uživatel spojí s jiným uživatelem, mohou si tito dva začít psát v messengeru. Ten je nyní ve verzi beta, jelikož obsahuje opravdu ten nejnutnější základ k vyměňování zpráv. U toho však samozřejmě nezůstane, v následujících týdnech a měsících ho budeme výrazně vylepšovat o možnosti posílání souborů, hromadný chat nebo třeba videokonferenční hovory. To vše s důrazem na soukromí!

3. Influencer statut

Tak trochu ve stínu dvou předchozích vylepšení, ale přitom velmi důležitá věc. Influencer statut je malá zelená ikonka s bleskem, kterou budou mít u svého jména všichni ti, kdo budou vytvářet nějaký zajímavý obsah. Díky tomu tito jedinci či firmy dostatečně vyniknou a uživatelé budou okamžitě vědět, kdo pro ně může být zajímavý. Ikonka ověřeného profilu zůstává, přesouvá se však dovnitř profilu.

Neváhejte všechny novinky vyzkoušet a dejte nám vědět, co si o tom myslíte!

Team Warengo

support@warengo.com

#warengo #novinky #news #socialnetwork #progres #inspirace

Hodnocení: +15
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím