Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
12.11.2019 5 minut čtení

Kryptošílenec zastavil rodinný dům a vsadil veškeré úspory na Ethereum, dnes žije svůj sen

Dnes by měla být řeč o investování, ale nevím, jestli se tomuhle investování vůbec říkat dá. Každopádně šlo o absolutní spekulační majstrštyk, který jednomu otrávenému manažerovi ze Silicon Valley umožnil opustit práci a začít žít podle sebe.

"Četl jsem jednou o člověku, který trpěl nějakou poruchou, díky které zažíval během dne náhodně spontánní orgasmy. To je asi nejlepší popis pocitů, které jsem zažíval já. Když jsem se podíval na mobil a viděl, že jsem od poslední kontroly v plusu o další šesticifernou částku. Neodolal jsem, přestal s čímkoli, co jsem zrovna dělal a pořádně si zakřičel "JOOOO!"

Seznamte se, tohle je Dan Conway, bývalý člen středního managementu v #SiliconValley, který vám právě popsal, jak se cítil, když se rozhodl jít doslova "all-in" na kryptoměně #Ethere…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +19
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • Teď je správný čas to zopakovat :D

  0
  • Nebyl spíš v březnu? 🤔

   0
  • V březnu nikdo nevěděl co bude...jakože jsem dokupoval, ale měl jsem trochu bobky :D Teď je to jistější a fundamenty (ETH 2.0) jsou na scéně. IMHO, ETH bude za $5k - $10k tento bullrun. Pokud si to někdo ještě napákuje přes Maker, nebude litovat.

   0
 • Risk je zisk slight_smile Ale já bych do toho tedy nešel smile

  2
 • Tak to je pan spekulant slight_smile

  1
 • No rozhodně to byl slušný střelec slight_smile

  1
 • Once in a lifetime...a správně říká, že jsou mnozí další, kteří takové štěstí neměli. Každopádně tomuhle gratulki no :))

  6
  • Bylo ale i mnoho těch, kteří dokázali to samé. Samozřejmě, je jich menšina, ale to i co se týká ziskových investorů do akcií slight_smile

   2
Doporučené příspěvky
3 minuty
3 minuty
4 minuty
4 minuty
3 minuty
2 minuty
2 minuty
2 minuty
2 minuty
5 minut
2 minuty
4 minuty