4 minuty čtení

První kompaktní síťový stolní skener od Canonu ve znamení maximální konektivity a variability

Společnost Canon přichází se svým síťovým stolním skenerem imageFORMULA DR-S150, který kombinuje vysoce kvalitní barevné skenování s možnostmi připojení prostřednictvím USB, přes rozhraní Ethernet či bezdrátově přes Wi-Fi bez nutnosti použít počítač.

Dvě třetiny českých firem pravidelně skenují dokumenty v různých fázích svého pracovního procesu. Současně se snaží šetřit čas i pracovní síly, hledají proto kompaktní zařízení, které je schopné se jim přizpůsobit. Musí umět rychle naskenovat vše, od šedesátistránkového balíku různých dokumentů z podatelny až po plastové kartičky nebo dokonce pasy. Reakcí společnosti Canon je právě síťový stolní skener imageFORMULA DR-S150.

Výhodou široké konektivity nového skeneru imageFORMULA DR-S150 je možnost umístit zařízení libovolně v kanceláři bez nutnosti řešit stávající infrastrukturu IT sítě. Kompaktní rozměry a připojení přes USB, prostřednictvím kabelu (Ethernet) nebo bezdrátově (Wi-Fi) zajistí spolehlivé a vysoce kvalitní skenování opravdu kdekoliv. Uživatel přitom nepřijde ani o pokročilé funkce, které dosud zvládala jen profesionální zařízení. 

SPOLEH A FLEXIBILITA

Společnost Canon s novým modelem stolního skeneru imageFORMULA DR-S150 sází na opravdovou spolehlivost, která uspokojí i náročné zákazníky. Dává zapomenout na hory dokumentů čekajících na zpracování nebo práci brzdící chyby při skenování, a to díky osvědčenému systému podávání papíru. Jeho základem jsou odolné podávací a separační válečky schopné oskenovat najednou až šedesát listů, ale i plastové a embosované karty až do tloušťky 4 mm, nebo dokonce i cestovní pasy.

O kvalitu vysokorychlostního zpracování obrazu se stará vestavěný procesor DR a aktivní režim pro nastavení prahových hodnot pomáhá zpracovat důležité informace a zajišťuje výjimečnou kvalitu pro správné vyčtení informací. Výsledkem je možnost plynulejší práce bez zbytečných zdržení, o čemž svědčí výkon až 90 naskenovaných obrazů za minutu. Nový model imageFORMULA DR-S150 díky zvolené spolehlivé skenovací technologii dává možnost uspokojit potřeby širšího spektra zákazníků – od finančních společností přes řadu malých a střední podniků v různých oborech až po malé či domácí kanceláře.

SNADNÉ POUŽITÍ

Velký barevný dotykový LCD displej zajišťuje snadné ovládání, ať už zařízení využívají menší týmy, nebo je umístěn v domácí kanceláři. Skener DR-S150 podporuje PUSH skenování, tj. odesílání dokumentů přímo na specifické místo v síti, aniž by bylo třeba připojit zařízení k počítači. Díky samostatnému tlačítku pro skenování úloh může celý tým snadno využívat přednastavené pracovní procesy k tomu, aby dokumenty naskenoval a odesílal je rychle a přesně tam, kam potřebuje. To vše navíc s optimalizovanou kvalitou obrazu a připravené k okamžitému dalšímu zpracování.

VÝKONNÉ ZPRACOVÁNÍ POMOCÍ SOFTWARU

První stolní skener společnosti Canon nesoucí označení imageFORMULA DR-S150 také disponuje profesionálním softwarem CaptureOnTouch Pro, který nabízí inteligentní řešení pro skenování a ukládání obrázků a dokumentů. Díky podpoře OCR, rozpoznání čárových a 2D kódů pomůže firmám s efektivnějším zpracováním dokumentů od automatizovaného rozdělení dávek přes pojmenování dokumentů až po zjišťování metadat pro jejich snadné začlenění do workflow celé firmy.

Tim Brosnihan, produktový manažer společnosti Canon pro Evropu, k tomu říká: „Ať už potřebujete zařízení pro malou kancelář, kde ho bude sdílet více pracovníků, zařízení pro jednotlivá oddělení nebo pro kanceláře svých poboček, aby zlepšila efektivitu pracovních procesů a zvýšila produktivitu, je nový model DR-S150 tím pravým řešením.

Na trhu roste poptávka po výkonných, spolehlivých, a přitom kompaktních skenerech, které nabízejí různé možnosti připojení a využití pro různé aplikace a prostředí. Proto nás těší, že Canon může představit stolní skener s širokými možnostmi konektivity prostřednictvím USB, kabelu nebo bezdrátového připojení. Zákazníkům tak nabízíme nový nástroj, který budou moci použít v každé situaci. Mohou skenovat do počítače, přímo do složky po síti, nebo dokonce do mobilních zařízení. Nové skenery imageFORMULA DR-S150 poskytují uživatelům spolehlivá a flexibilní řešení, která mohou využít ve službách pro své zákazníky.“

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.