29.10.2019 2 minuty čtení

Začíná bull run? Jste připraveni na to zkrotit býka?

Ohlédnutí za předpovědí ze začátku měsíce.

Na začátku tohoto měsíce jsem tak říkajíc od pasu, kdy jsem nějak extra nerozebíral situaci, sdílel tuto moji predikci kurzu bitcoinu.

Pravda, byl to trochu trolling, nicméně jak se zdá povedený. Kurz v průběhu měsíce sice klesl pod mnou vytyčenou červenou linii, nicméně udržel si jakýž takýž směr a testoval silu na proražení směrem vzhůru.

Postupně přicházely data z trhu a na základě předchozích zkušeností jsem na predikci nic neměnil. Krom toho, že jsem rozšířil, či spíše vytvořil, zónu, ve které bychom se v následujících týdnech měli pohybovat. V závěru minulého týdne přišel odraz do mnou vyznačeného pásma.

Vypadá to, že se konečně začal zvedat objem obchodů na BAKKT: 23.10. - $4,8 mil.; 24.10. - $2,5 mil.; 25.10. - $10,3 mil.; 

A toto je podle mě jen začátek. Jsem zvědav, jak rychle se toto dostane do médií a zdali české společnosti dokážou využít této situace ve svůj prospěch, protože pokud to neudělají ony, udělá to někdo ze zahraničí.

V okamžiku, kdy totiž média začnou informovat o tom, co se děje na crypto trhu, začne znovu zájem o bitcoin, znovu se začnou lidi pídit po informacích, kde a jak jej nakoupit, případně zda se dá nakoupit i něco jiného jako etheremum, litecoin, iota a další… a hlavně, jak na tom vydělat, což zase přináší otázku tradingu, zabezpečení a celkového pochopení bitcoinu jako decentralizované měny.

Všechno toto samozřejmě otevře cestu na výsluní různým scamům a shitcoinům, ale to už zřejmě patří k životu. Proto jsem se rozhodl a vytvořil jsem službu profesionálního trolla, řekneme auditora a za cenu 1BTC+ připravím s teamem analýzu projektu, kde dostanete rozbor WP po technické stránce, posouzení nápadu, teamu, právní stanovisko, komunikační strategii,.. prostě vše, na čem se domluvíme a nakonec s vámi projdu každou kapitolu zprávy a vysvětlím, proč tomu tak je.

 

#investovani #bitcoin 

Hodnocení: +8
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.