Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
01.11.2020 4 minuty čtení

Elon Musk se rozhodl dát všem svou nejlepší byznysovou radu. Stačila mu na to 1 věta

Od Muska nelze očekávat v přístupu k byznysu žádná klišé, přílišnou komplikovanost ani egoismus. Proto je jeho klíčová rada pro každého podnikatele sice jednoduchá, ale velmi mocná. A můžete ji využít ještě dnes.

Na světě dnes není mnoho úspěšných podnikatelů, kteří by se odvážností svých tvrzení nebo nekonvenčností svých vizí mohli měřit s tím, co lidstvu v posledních letech prezentuje Elon #Musk. Proto není žádným překvapením, že i Muskovy rady svým byznysovým soukmenovcům jsou neméně odvážné a provokativní.

Pokud by ostatně takovou mentalitu, jakou předvádí při konstruování svých famózních raket a vesmírných lodí, chytrých elektromobilů, plamenometů, tunelů pro automobily nebo plánování vědecké základny na Měsíci, neměl, možná by se mu i tak v hlavě rodily…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +78
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • Souhlas - vážím si zpětné vazby klientů a kolegů, i když je to pro mne někdy těžké,

  1
 • Má pravdu, já používám tzv. cykly prvně se to snažím pochopit a naučit, pak aplikovat do praxe -takže dělám chyby, potom zpět k poznámkám a konzultacim, znovu praxe a potom rozšíření záběru..

  1
 • Protože neustálý osobní rozvoj je nutný. // Není, člověk se musí umět i radovat ze života. Takhle se dostanete akorát do křeče a život uteče jak nic. Téma pro Muskova terapeuta, který nedávno brečel, jak je na pokraji vyhoření :))

  2
 • Pravda a pokrok někdy bolí a to bychom si měli uvědomit. Souhlasím a snažím se to aplikovat už nějaký pátek slight_smile

  4
 • Musk mě bude vždycky bavit slight_smile A tohle je pravda, i když pro někoho možná krutá

  3
Doporučené příspěvky
3 minuty
4 minuty
5 minut
5 minut
4 minuty
4 minuty
3 minuty
6 minut
4 minuty
3 minuty
4 minuty
3 minuty