20.09.2018 2 minuty čtení

Conor McGregor uvádí na trh novou irskou značku whisky

Lihoviny podporované celebritami jsou velkým byznysem od doby, co se Sean „Diddy“ Combs v roce 2007 spojil s Ciroc vodkou. V loňském roce oznámil George Clooney, že vydělal miliardu dolarů na prodeji své vlastní značky alkoholu Casamigos tequilla, čímž posunul tento trend na zcela jinou úroveň.

Jenom letos tak koupil Ryan Reynolds Aviation gin, Bob Dylan a Metallica společně oznámili vznik úplně nové whisky a nyní Conor McGregor odhalil odpovídajícím pompézním způsobem sobě vlastním novou irskou whisky.

Nově odhalený lahodný alkoholový nápoj dostal název Proper No. Twelve, který odkazuje na zápasníků původ. “Pocházím z předměstí Crumlin, což je dvanáctá dublinská městská část. Je to místo, které je velice blízké mému srdci, místo, kde jsem se naučil bojovat a díky kterému dnes jsem to, co jsem,“ vysvětlil Conor McGregor v tiskové zprávě.

Vytvořili jsme téměř sto směsí, než jsme našli správné složení pro naši whisky

Irský zápasník svěřil své naděje do těch nejlepších rukou, spolupracoval na nalezení správné chuti whisky s nejstarším whisky destilačním zařízení na světě, Eire Born Spirits, využil tak jejich zkušeností a praktického přístupu k vývoji alkoholu. “Vytvořili jsme téměř sto směsí, a nakonec jsme vybrali to, co považujeme za jedinou správnou kombinaci pro naši whisky,“ vysvětluje McGregor.

Jednosladová whisky, Proper No. Twelve, se vyrábí v oblasti známé díky velmi úrodné půdě bohaté na živiny a čisté pramenité vodě. Palírna charakterizuje chuť jako komplexní a sofistikovanou, na druhé straně ale hladkou a přístupnou s náznaky vanilky, medu a ohořelého dřeva.

Šampion MMA je zakladatelem, předsedou představenstva a většinovým vlastníkem nově vznikající společnost.

 
 

Zástupci záchranářského systému First Responders se pak Conor McGregor zavázal darovat 5 dolarů za každou prodanou lahev, každý následující rok až do výše milion dolarů. “First Responders jsou na celém světě nedocenění hrdinové, kteří jednají s odvahou a každý den reagují na volání o pomoc lidí, kteří jsou v nouzi,“ poznamenal.

Nová whisky, Proper No. Twelve bude k dispozici v McGregorově domovině Irsku a Spojených státech amerických již tento měsíc.

Hodnocení: 0
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.