Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
14.10.2020 6 minut čtení

Jak vypadá den Jeffa Bezose? Rodinná snídaně, první schůzka v 10, pár klíčových rozhodnutí a kvalitní spánek

Jak vypadá jeden standardní pracovní den výkonného ředitele tak expanzivní korporace, jakou je Amazon? Místy vás překvapí, jak obyčejně a jednoduše má Jeff Bezos svůj den rozvržen. Ví ale moc dobře, proč to tak dělá - aby maximalizoval efektivitu.

Zkusit si představit denní režim Jeffa Bezose pouze na základě vnějších informací o Amazonu je takovým malým hororem. Globální e-commerce gigant, který zároveň točí filmy a seriály pro svou platformu #Prime, vyvíjí hlasovou technologii disponující umělou inteligencí, provozuje obchody s potravinami (Amazon vlastní #WholeFoods) a vrhá se nově třeba i do byznysu se zdravotní péčí, to musí být slušný manažérský oříšek. A nezapomínejme, že Bezos má na straně ještě svou vesmírnou společnost #BlueOrigin a je zároveň vlastníkem prestižního #The…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +34
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • "...důležitost spánku je stále i mnoha vysoce postavenými manažery trestuhodně podceňována. Přitom jde o úplný základ zdraví a dlouhého produktivního života. Večery strávené u televize, počítače, tabletu či mobilu však snahu zalehnout včas u mnohých z nás úspěšně sabotují." Tesat do kamene, díky!

    0
  • mohu jen souhlasit ,pěkný článek

    1
Doporučené příspěvky
4 minuty
6 minut
4 minuty
5 minut
4 minuty
5 minut
3 minuty
7 minut
5 minut
6 minut
8 minut
4 minuty