Vystřelte své investice ke hvězdám!

Staňte se členem komunity Warengo a naučte se pracovat se svými financemi jako Warren Buffett. Je nás už 11 598.

Zaregistrovat se

advokát JUDr. Jaroslav Novák, Ph.D.

Založení společnosti, její chod, přeměny i vstupy investorů. Řešíte právní otázky a situace s tím vším spojené? Vždy je dobré mít po boku zkušeného advokáta, který vám dokáže usnadnit cestu! Představujeme Vám 1 z odborníků na obchodní právo

Již delší dobu se zaměřuji na podnikatelskou sféru a právní odvětví související s podnikáním, a to jak v České republice, tak v zemích EU a ve Švýcarsku. Baví mne zejména obory jako M&A (koupě  závodů/podniků, fúze a akvizice), nemovitosti a development, distressed assetss, non-performing loans, konkurzy/reorganizace a restrukturalizace, arbitráže, zahraniční obchod a emerging markets.

Jelikož se sám vedle advokacie věnuji také podnikání, věřím, že o to lépe mohu pochopit i vaše problémy či záměry a efektivně vám pomoci s překonáváním překážek současného podnikatelského prostředí. Rád vám pomohu i radou, kontaktem či informací, které nejsou přímo z právnického šuplíku, ale ve vašem záměru mohou přijít vhod.

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

Sdílejte své investiční zkušenosti!

Staňte se členem komunity Warengo a začněte tvořit obsah, který bude ostatním investorům pomáhat na jejich cestě. Je nás už 11 598.

Zaregistrovat se