Sdílejte své investiční zkušenosti!

Staňte se členem komunity Warengo a začněte tvořit obsah, který bude ostatním investorům pomáhat na jejich cestě. Je nás už 21 346.

Zaregistrovat se

26.10.2020 5 minut čtení

Vychovala 2 úspěšné CEOs a doktora. Jakou největší rodičovskou chybu okolo sebe vidí?

Ne že by si chtěla přivlastňovat veškerý úspěch svých tří dětí, ale Esther Wojcicki připomíná, že ze všech tří se staly kompletní, dobrosrdečné a schopné osobnosti.

Její první dcera Susan je CEO internetového gigantu #YouTube, druhá dcera Janet je profesorkou pediatrie na University of California a třetí dcera Anne je spoluzakladatelka a #CEO společnosti 23andMe, která se zabývá genetickým testováním.

A rodiče se často zajímají, jestli pro ně nemá nějakou zaručenou rodičovskou radu. Esther Wojcicki říká, že během desetiletí, jež strávila jako matka, babička a vychovatelka, se jí podařilo identifikovat některé fundamentální hodnoty, které dle jejího názoru dětem pomáhají dosáhnout v životě úspěchu.

Jednou z…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +40
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • Více soucitu a empatie, aby člověku "nezkamenělo" srdce...
    Vychovat správně děti je obrovská výzva. A jak se to povedlo často zjistíme až když už je hotovo, ale opět a zas jít příkladem, být sám takový, jak chceme, aby se chovaly naše děti...

    3
Doporučené příspěvky
7 minut
4 minuty
4 minuty
7 minut
4 minuty
6 minut
5 minut
5 minut
5 minut
7 minut
6 minut
6 minut