26.10.2020 5 minut čtení

Vychovala 2 úspěšné CEOs a doktora. Jakou největší rodičovskou chybu okolo sebe vidí?

Ne že by si chtěla přivlastňovat veškerý úspěch svých tří dětí, ale Esther Wojcicki připomíná, že ze všech tří se staly kompletní, dobrosrdečné a schopné osobnosti.

Její první dcera Susan je CEO internetového gigantu #YouTube, druhá dcera Janet je profesorkou pediatrie na University of California a třetí dcera Anne je spoluzakladatelka a #CEO společnosti 23andMe, která se zabývá genetickým testováním.

A rodiče se často zajímají, jestli pro ně nemá nějakou zaručenou rodičovskou radu. Esther Wojcicki říká, že během desetiletí, jež strávila jako matka, babička a vychovatelka, se jí podařilo identifikovat některé fundamentální hodnoty, které dle jejího názoru dětem pomáhají dosáhnout v životě úspěchu.

Jednou z…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +46
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Více soucitu a empatie, aby člověku "nezkamenělo" srdce... Vychovat správně děti je obrovská výzva. A jak se to povedlo často zjistíme až když už je hotovo, ale opět a zas jít příkladem, být sám takový, jak chceme, aby se chovaly naše děti...
    +4
  • Sám jsem zjisti, že mám ze sebe lepší pocit když jsem začal darovat krev (už mám přes 40 odběrů) a stejně tak když jsem začal podporovat jak nadace tak malé zoo.

    +1
Doporučené příspěvky
6 minut
7 minut
7 minut
5 minut
5 minut
5 minut
4 minuty
4 minuty
6 minut
3 minuty
6 minut
5 minut
Doporučené příspěvky
6 minut
7 minut
7 minut
5 minut
5 minut
5 minut
4 minuty
4 minuty
6 minut
3 minuty
6 minut
5 minut