17.09.2019 2 minuty čtení

Pozvánka: Masterfranchisová konference 2019

Koupit nebo vytvořit franchisový koncept? Český nebo zahraniční? Přijďte se podívat na konferenci a vybrat si pro sebe vhodný zahraniční koncept hledající místo na českém trhu.

MASTER FRANCHISOVÁ KONFERENCE

Konference je určena pro zájemce o franchisové podnikání a nákup master franchisových, anebo franchisových licencí prezentovaných systémů pro Českou a Slovenskou republiku. Na konferenci bude představena celá řada franchisových konceptů, které hledají na českém a slovenském trhu své nové partnery.

Zájem o franchising na obou těchto trzích každým rokem stále stoupá. Potvrzují to nejen statistiky, ale i růst počtu franchisových systémů na trhu. Staňte se i vy franchisovými podnikateli. Franchisové podnikání je bezpečnější než jiný druh podnikatelské činnosti.

Master franchisová konference v Praze vám nabídne nové a velmi zajímavé franchisové systémy. Odborníci na franchising vám vysvětlí, co to je master-franchisa a jak jednat s poskytovateli franchisových licencí.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost stát se master-franchisantem pro Českou a Slovenskou republiku nebo franchisovým partnerem prověřených a mezinárodně působících značek. Máte možnost investovat do kvalitních a na trhu prověřených franchisových konceptů.

Datum konání: 7. 11. 2019, od 9:30 do 17 hodinMísto konání: OKsystem, Na Pankráci 1690/125, 140 21, Praha 4Téma: Tuzemský nebo zahraniční koncept? Vytvořit nebo koupit?Organizátor konference: Česká asociace franchisingu ve spolupráci se společností AVEX systems

Počet míst na konferenci je omezen, proto se registrujte co nejdříve  na webu: www.masterkonference.cz – Registrace

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.