04.09.2019 3 minuty čtení

Proč se stát členem České asociace franchisingu?

Jste majitelem franchisového konceptu? Máte dobrý nápad a chtěli byste jej rozšiřovat pomocí franchisingu? Jsme tu od toho, abychom Vám pomohli.

Každý si občas nevíme rady, není možné si všechno "vygůglit" a proto jsme vděčni, když se nás ujme odborník.

Česká asociace franchisingu je nezisková organizace, která sdružuje ověřené poskytovatele franchisových licencí (franchisory, master-franchisanty pro Českou republiku) a také odborníky na franchising (advokátní kanceláře, poradce a firmy poskytující služby franchisovým sítím). Jsme schopni Vám zajistit kompletní servis týkající se poradenství ve franchsingu.

Členstvím v České asociaci franchisingu získáte i nemalou prestiž, budete prezentováni na našich dostupných webových stránkách (www.czech-franchise.cz; www.franchisaroku.cz; www.franchisingforum.cz) a sociálních sítích. Své členy aktivně prezentujeme v propagačních materiálech naší Asociace. Spolupracujeme s médii a PR agenturou.

Pro členy pořádáme pracovní snídaně či semináře např. s aktuální daňovou či právní tématikou. Ve spolupráci s franchisovými koncepty pořádáme a zaštiťujeme franchisové snídaně či večery pro potenciální zájemce o jejich franchisové koncepty.

Naši členové jsou informováni o franchisovém dění v Evropě i ve světě (ČAF je členem EFF - Evrovská franchisová federace a WFC - Světová franchisová rada), spolupracujeme s evropskými a světovými franchisovými asociacemi, zveme na národní a mezinárodní výstavy a veletrhy franchisingu a jsme členy významných obchodních komor a dalších profesních asociací.

Naši členové se akcí účastní zdarma nebo za velmi výhodných finančních podmínek (zvýhodněné vstupy, výstavní/veletržní poplatky, inzerce).

Kdo se může stát členem?

Členem ČAF se na základě Stanov může stát fyzická nebo právnická osoba, pokud o jejím přijetí za člena rozhodne Správní rada ČAF schválením písemné přihlášky, pokud splní Stanovami stanovené podmínky a zaváže se mimo jiné:

  • dodržovat Stanovy
  • plnit podmínky stanovené Etickým kodexem franchisingu
  • splnit podmínky Přijímacího řádu ČAF

(více na http://www.czech-franchise.cz/jak-se-stat-clenem)

Členem ČAF se nemusí stát pouze majitel franchisové licence, ale také ti, kteří mají zájem šířit své podnikání formou franchisingu nebo ti, kteří chtějí aktivně podporovat franchsing v ČR a činnost ČAF.

Druhy členství v ČAF

  • Řádné členství
  • Mimořádné členství
  • Přidružené členství
  • Čestné členství

Více na http://www.czech-franchise.cz/jak-se-stat-clenem.

Máte otázky k členství? Zajímá Vás franchising? Nevíte si rady, jak své podnikání rozšířit? Co k tomu budete potřebovat? Nebo potřebujete jen kontakt? Neváhejte se na nás obrátit přímo, přes kontaktní formulář nebo nejdřív trochu "surfovat" po našich webových stránkách www.czech-franchise.cz.

 

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.