19.09.2021 3 minuty čtení

Šílený recept na úspěch Marka Wahlberga. Necháte se jeho každodenním programem inspirovat?

Marka Wahlberga jistě znáte jako velmi úspěšného hollywoodského herce, často ztvárňujícího role v akčních filmech. A neméně akční je také jeho život.

Mark Wahlberg už dávno není jen hercem. Je také otcem čtyř dětí a podnikatelem, do jehož portfolia patří fastfoodová frančíza Wahlburgers, prodejna automobilů či Performance Inspired, což je firma zaměřená na fitness suplementy.

Poslední zmiňovaná firma souvisí s Markovou láskou ke zdravému životnímu stylu a fitness. A právě pravidelné cvičení má za následek to, že Markův denní režim, který ukázal svým fanouškům na Instagramu, by byl pro drtivou většinu smrtelníků naprosto nepředstavitelný. Jak vypadá?

Aby stíhal pravidelné cvičení, dodržování stravovacího režimu, řízení byznysu a péči o rodinu, nastavuje si budík už na 2:30 ráno. Ano, na dobu, kdy většina populace teprve chodí spát. Celý jeho den je potom jeden dlouhý sprint.

2:30 – Probuzení

 2:45 – Modlení a meditace

 3:15 – Snídaně (Vločky, arašídové máslo, vajíčka, proteinový shake apod.)

 3:30 – 5:15 – Cvičení

 5:30 – Jídlo po cvičení

 6:00 – Sprcha

 7:30 – Golf

 8:00 – Svačina

 9:30 – Kryokomora na zotavení

 10:30 – Svačina

 11:00 – Čas na obchod a schůzky

 13:00 – Oběd

 14:00 – Schůzky a telefonáty

 15:00 – Vyzvednutí dětí ze školy

 15:30 – Svačina

 16:00 – Druhé cvičení

 17:00 – Sprcha

 17:30 – Čas s rodinou, večeře

 19:30 – Postel

Nutno říct, že Mark chodí poměrně brzy spát, takže má čas na 7 hodin spánku a to není úplně k zahození. Vstávat ve 2:30 každý den však nepochybně vyžaduje velký smysl pro disciplínu. Stejně tak dodržování jídelníčku a pravidelné cvičení.

„Jediná cesta, jak být nejlepší, je pracovat stále tak tvrdě, jako byste nic neměli. Být každým dnem hladovější a soustředěnější na cíl. Mám teď touhu po úspěchu jako nikdy předtím.“

Je naprosto bez pochyby, že tento přístup k životu a práci přináší Wahlbergovi úspěch. Ačkoli už by mohl být spokojený a užívat si v klidu vydělané peníze, kterých má mimochodem kolem 220 milionů dolarů, tak se nezastavuje a chce jít stále výš. Ve svých šestačtyřiceti je tak stále na své cestě za ještě většími úspěchy.

Své pravidelné ranní cvičení i další aktivity sdílí Wahlberg pro více než 17 milionů svých fanoušků na Instagramu

A co vy, na kolikátou hodinu máte zítra nastavený budík?

Hodnocení: +50
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Na první dobrou bych řekl, že je to blázen. Ale na druhou stranu, pokud mu to vyhovuje, tak respekt pro něj. Nicméně mít jen 2,5 hodiny na rodinu mi přijde hodně málo. Alespoň mě by moje žena takový režim ihned zatrhla :D

  +1
 • Počítám dobře, že na skutečnou práci má jen 3h denně ?

  +1
  • Ano, jen 3 hodiny, a rodině 2,5 ... zbytek dne (11,5h) se věnuje svým koníčkům a relaxačním aktivitám. Tak nevím, jestli se dá mluvit o náročném nebo nabitém programu.

   +2
 • Prostě perfekcionista. Nějak mi tam chybí ten ,,lidský rozměr". Mí klienti, kteří mají takto podrobně rozplánovaný čas na minutu, často řeší syndrom vyhoření. To slovo, ,,užívat si", co jste tam použil, je pro psychiku velmi důležité.

  +1
 • Na 6 a to skuhrám :) Stydím se :) Mark je úžasný, má můj velký obdiv za to, kam to v životě dotáhl. A to si na tu svou cestu dokázal klást překážky s velkým P.

  0