02.09.2019 5 minut čtení

BODY EXPRESS - profesionální cesta k úspěchu

EMS - elektro myo stimulace – je v současnosti nejrychlejší způsob, jak dostat své tělo do kondice, odstranit svalové dysbalance a zhubnout. A BODY EXPRESS je nejrychlejší způsob EMS.

My v BODY EXPRESS jsme si vědomi, že pro naše klienty jsou nejdůležitější dva faktory – rychlost a efekt. Dostat se za co nejkratší čas k co nejlepšímu výsledku. A proto jsme maximálně standardizovali celý proces tréninku s EMS. Klienti vždy dostanou to, co očekávají. Nic je nepřekvapí a vždy se na nás mohou spolehnout. Samotné cvičení trvá 20 minut a díky našim profesionálním trenérkám a trenérům Vám můžeme zaručit, že od okamžiku, kdy k nám vstoupíte do chvíle, kdy za sebou budete zavírat dveře, neuplyne ani 30 minut. Vaše týdenní dávka tréninku Vám nezabere více času, než ½ hodiny. Půl hodiny ve Vašem nabitém programu. Nic víc.

A jak celá procedura probíhá? V průběhu postupně přidáváme intenzitu na jednotlivých partiích těla, jako jsou ruce, hrudník, břicho, záda, hýždě i nohy. Samotné cviky jsou pomalé a velice jednoduché, aby je zvládl úplně každý. Průběžně kontrolujeme, nakolik je tělo aktivováno, a kde třeba můžeme přidat. Nenecháme ani na okamžik zahálet ani jeden z 650 svalů, které tvoří naše tělo. Od nejjemnějších, které se starají například o polohu obratlů páteře, až po ty hlavní, které zajišťují pohyb a výkon těla. Za 20 minut máme celé tělo maximálně aktivováno, procvičeno a vylepšeno. Cítíte se zpevnění a nabití energií. Na konci se automaticky zaznamenají Vaše hodnoty intenzity, abyste příště mohli začít tam, kde jste minule skončili. I s převlečením neuplynulo ani půl hodiny. Půl hodiny, na kterou si jednou týdně najde čas opravdu každý. I Vy!

Pro koho je BODY EXPRESS

Kdo může nebo by měl do BODY EXPRESS přijít? Především ti, kteří notoricky nemají čas se starat o své tělo. O svůj svalový skelet, o jeho vyrovnanost a dostatečnou aktivitu. Uvědomme si, že málo aktivní svaly jsou příčinou mnoha „civilizačních“ chorob. Bolesti zad jsou převážně způsobené uvolněným břišním svalstvem, jehož důsledkem jsou přetížené svaly oblasti beder. Ty pak nedovolují pohyb obratlům a stahují je do nepřirozené pozice, kde v lepším případě tlačí na nervová vlákna (bolí záda) nebo v horším případě způsobí vyhřeznutí meziobratlových plotének. Slabé svaly nohou zase hůře drží pohromadě kolena i kotníky, proto může častěji dojít u těchto kloubů ke zranění. Obdobné je to i v oblasti ramen, loktů a zápěstí při zvedání břemen nebo rekreačním sportu. Dalším důsledkem málo aktivních svalů je malá energetická spotřeba těla. Proto máme přebytek energie, která se ukládá do tukové tkáně, což vidíme velmi neradi. Do málo využívaných svalů také proudí málo krve. To se projeví v cardio-vaskulárním systému zanášením cév a horším průtokem krve. V podkoží pak celulitidou. Pokud se chcete takových problémů zbavit, je pro Vás vysoce efektivní EMS trénink v BODY EXPRESS to nejlepší řešení.

První lekce – jak se připravit

Pamatujte, že trénink pomocí EMS metody je pro tělo velmi intenzivní. Není složitý na pohyby, ale je náročný na spotřebu energie. Proto buďte odpočatí. Den před tréninkem nepijte alkohol a dobře se vyspěte. V den tréninku hodně pijte. Alespoň půl litru vody hodinu před tréninkem. Jdete-li na trénink odpoledne, pak byste měli v průběhu dne vypít litr a půl.

A nyní k té energii. Vaše tělo potřebuje snídani, svačinu, oběd, svačinu i večeři. Zapomeňte na dietu. Při EMS tréninku na ni není místo. V každém jídle před tréninkem si dopřejte i sacharidy pro aktuální energii, tedy chleba, těstoviny, rýži. A v posledním přidejte i něco sladšího - ovoce, džus, energetickou tyčinku. Nebojte se, spálíme to.

A co si vzít s sebou? Nic. O všechno se postaráme. Nepotřebujete žádné sportovní oblečení ani obuv. Nepotřebujete ručník, nemusíte si brát opravdu nic. Snad jen chuť, zažít něco nového, neuvěřitelně účinného. Stačí přijít tak, jak jdete do práce či za zábavou.

Rezervovat si svoji lekci EMS Poprvé můžete v pohodlí domova na www.bodyexpress.cz.

Chybí vám BODY EXPRESS ve vašem regionu? Máte dobrý tip na provoz? Ozvěte se nám. Rádi s vámi budeme na toto téma hovořit.

Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.