Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
04.10.2020 12 minut čtení

Chcete být do 30 milionářem? Zaručený návod pro trpělivé povahy

Pokud je vám právě kolem 20 let, máte tu nejlepší startovní pozici k tomu, aby z vás byl za deset let svobodný člověk s dostatečným pasivním příjmem. Stačí špetka trpělivosti, skromnosti a učenlivosti.

Nebojte, nejedná se o žádný bombastický návod na členství v MLM skupině obchodující s kosmetikou, kryptoměnami, pojištěním a zlatem v jednom. Nic proti MLM systémům, jsou určitě dobrou školou, ale pro vás teď bude vhodnější jiná cesta.

Jedná se o desetiletý „akční“ plán, po jehož splnění budete schopni žít svobodný život nezávislý na zaměstnavatelích, politické situaci atd.

Zkusit ho samozřejmě může každý, existuje mnoho variant přizpůsobených situaci, ale někteří lidé pro to mají jednoduše lepší startovní podmínky - nemít závazky je…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +63
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • Inspirativní myšlenky, ale je to dost zkreslené:

  1) dividendové tituly nakupované po tisícikorunách nevygenerují téměř žádný příjem (nerostou na ceně, takže tam bych to moc neviděl). 

  2) za 3 roky ušetřit milion = měsíčně 27 tisíc - to není moc reálné ne s průměrným platem 35 tisíc hrubého (=čistého 30 tis. cca)

  3) myšlenka na nemovitosti je správná, ale nedokáže se to přeci za 7 let zaplatit - to by potřeboval další peníze, které jdou ale obvykle na splátku hypotéky => nic se negeneruje, pouze podobný příjem a postupné splácení hypotéky (asi 30 leté, aby fungoval výnos z nájmu na pokrytí hypotéky), takže ve 30 letech to určitě nebude splacené

  Celkem se mi článek líbí, je zajímavý, ale spíše nepraktický. Zbytečně si někdo může myslet, že ve 30 bude mít pasivní příjem bez práce (i příjem z nájmu není konstantní, garantovaný, pasivní ...). 

  1
 • no cele to je velmi pekne v teorii, v praxi, nasetrit milion za 3-4 roky, to musi byt celkom zahul, a investovat do 3 bytov do 30tky a mat to vsetko zauverovane, tiez riziko...beriem to tak ze som zil niekolko rokov v Prahe (5+) a nevidim to uplne realne, specialne pri nakladoch na byvanie nie u rodicov, a dosiahnutie 30tis+ hned po skole...ked ma clovek 20 rokov, tiez nevidim uplne realne...

   

  0
 • Hm, pozdě smile

  2
Doporučené příspěvky
5 minut
5 minut
6 minut
7 minut
2 minuty
5 minut
4 minuty
11 minut
7 minut
5 minut
11 minut
5 minut