23.08.2019 2 minuty čtení

MBA, investice s okamžitou návratností

Titul MBA má na trhu práce svou váhu, ale zdaleka nejde jen o „štempl“. Student v tomto případě získává znalosti, které by měly být ihned využitelné v praxi.

Tyto znalosti zahrnují jak aktuální know-how z daného oboru, tak i manažerské dovednosti. Studium je určeno především pro zaměstnance v managementu firem nebo ve veřejné správě, podnikatele nebo specialisty, kteří chtějí získat další dovednosti právě v oblasti řízení.

Studium Master of Business Administration pořádaná společností Business Institut lze nyní realizovat i formou kombinovaného studia, které zahrnuje e-learnig i setkání s lektory. Jazykem studia je čeština, případně i slovenština, vše probíhá moderní formou a lze dále přizpůsobovat na míru konkrétním studentům, jejich potřebám a preferencím. Celý režim studia je navržen a organizován tak, aby studentům s náročným zaměstnáním maximálně šetřil čas. Po dobu 12-16 měsíců mají studující k dispozici elektronickou i klasickou knihovnu a e-learningové prostředí, tedy prakticky vše je k dispozici on-line. Současně probíhají (v odpoledních hodinách) i workshopy se špičkovými lektory a networkingová setkání, která mj. mohou sloužit i pro navazování dalších profesních kontaktů.

Společnost Business Institut se řadí mezi největší školy MBA v ČR, na trhu působí od roku 2009 a již vychovala přes 1 100 absolventů; pro zájemce o studium MBA proto představuje garanci kvality a spolehlivosti. V nabídce Business Institutu je celá řada programů MBA, od obecného managementu po řízení konkrétních oborů (IT, doprava/logistika, marketing, cestovní ruch, lidské zdroje, nemovitosti…) nebo zajišťování/řízení specializovaných podnikových činností (audit, daně, řízení projektů…).

Již nyní je čas se přihlásit se k studiu MBA do cyklu studia, které začne v říjnu, přičemž pro zájemce je nyní navíc k dispozici podstatná sleva. Jde určitě o investici s vysokou návratností.

Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.