Přidejte se k týmu Warengo jako Community Manager!

Projekt Warengo stále roste a vy u toho nyní můžete být nejen jako uživatel, ale rovnou jako člen týmu, který z Warengo udělá globální platformu.

My věříme, že Warengo má potenciál stát se globálním projektem, který budou znát a využívat miliony lidí po celém světě. Přečtěte si, proč jsme o tom tak přesvědčeni, a pokud to ucítíte stejně, je velká šance, že právě Vás hledáme.

Co je to Warengo?

Warengo je předně komunita. Je to komunita lidí, kteří chtějí růst, chtějí dosahovat svých cílů, chtějí objevit vše, co život a hlavně svět byznysu nabízí. Jsou to podnikatelé, investoři, manažeři, obchodníci, prostě všichni ti, kteří nestojí na místě.

Warengo je byznysová sociální síť, která svým členům nabízí mix kvalitního byznysového obsahu, přínosných informací, hodnotných kontaktů a mnoho dalšího. Důrazně dbáme na to, abychom z naší cesty "100% byznys" nikdy nesešli!

Warengo bude stále růst. Platformu budeme i nadále intenzivně rozvíjet a přidávat další funkce, protože naším heslem je, že "přeneseme svět byznysu na internet." Členové se tak mohou těšit na spojování, skupiny, řízení týmu a další skvělé služby. 

Warengo bude světové. Přesně tak, naším cílem není vybudování malého lokálního projektu, ale velké globální platformy, na které se bude odehrávat celosvětové byznysové dění. Od roku 2020 proto chceme naplno expandovat do zahraničí.

Koho a na co hledáme

Hledáme pátého parťáka. Náš tým zatím není příliš velký, jsme mladá firma, která se v letošním roce teprve rozjíždí. Zatím jsme tedy čtyři a hledáme pátého člena týmu, který dokonale zapadne do naší mladé party snílků a nadšených budovatelů.

Hledáme Community Managera. Vývoj, obsah a marketing máme v současné době vyřešený a nyní potřebujeme, aby se vhodně rozšiřovala komunita našich uživatelů. Community Manager tak bude komunikovat se stávajícími i potenciálními členy.

Hledáme zdatného komunikátora. Práce Community Managera je o schopnosti komunikovat. Hodně. Community Manager najde vhodnou firmu či osobnost, spojí se s ní a vysvětlí, proč je přesvědčen o tom, že právě tato firma či osobnost by na Warengo měla být.

Hledáme byznysového nadšence. Warengo je o byznysu, a proto je více než vhodné, aby i samotný Community Manager měl o svět byznysu zájem. Znalost byznysového prostředí a tématiky může často rozhodnout o úspěšnosti.

Hledáme férového spoluhráče. Náš tým dnes pracuje opravdu tvrdě na tom, aby Warengo naplnilo svůj obrovský potenciál. Nový člen týmu by proto měl mít pro projekt stejný zápal, jako my - měl by být upřímný, nadšený a pracovitý.

Co nabízíme

Velkolepou vizi. Být u začátku něčeho velkého a moci o tom později vyprávět, nebylo by to skvělé? Přesně to jako člen týmu Warengo získáte, protože naše vize je opravdu velkolepá, slabším povahám by dokonce mohla nahánět hrůzu. Zvládnete to?

Flexibilitu. Nebudeme na vás neléhat s prací od 9 do 5 v kanceláři. Jakmile si osvojíte základy práce Community Managera a my uvidíme, že vám na úspěchu projektu opravdu upřímně záleží, dostanete absolutní volnost.

Štědré odměny. Práce Community Managera není jednoduchá a bude od vás vyžadovat vysoké pracovní nasazení. My to chápeme, a proto nabízíme jak fixní měsíční odměnu, tak i bonusy na základě výkonnosti a akciové opce.

Růst. Růst. Růst. Pokud v sobě budete mít dostatek ambicí, Warengo pro vás bude ideální místo k jejich naplnění. Můžete se například v rámci expanze vydat do zahraničí a budovat tam tým/y Community Managerů. To zní zajímavě, že?

Pokud jste se v této příležitosti našli a jste dostatečně blázniví na to, abyste potenciálu Warengo věřili stejně jako my, napište nám na career@warengo.com – jaké máte zkušenosti a proč by Vás spolupráce s námi mohla bavit a naplňovat.

Warengo vám pomáha uspět ve všech byznysových i životních výzvách

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.