21.08.2019 3 minuty čtení

Přidejte se k týmu Warengo jako Community Manager!

Projekt Warengo stále roste a vy u toho nyní můžete být nejen jako uživatel, ale rovnou jako člen týmu, který z Warengo udělá globální platformu.

My věříme, že Warengo má potenciál stát se globálním projektem, který budou znát a využívat miliony lidí po celém světě. Přečtěte si, proč jsme o tom tak přesvědčeni, a pokud to ucítíte stejně, je velká šance, že právě Vás hledáme.

Co je to Warengo?

  • Warengo je byznysová sociální síť, která svým členům nabízí mix kvalitního byznysového obsahu, přínosných informací, hodnotných kontaktů a mnoho dalšího. Důrazně dbáme na to, abychom z cesty "100% byznys" nikdy nesešli!
  • Warengo bude stále růst. Platformu budeme i nadále intenzivně rozvíjet, protože naším heslem je, že "přeneseme svět byznysu na internet." Členové se tak mohou těšit na streaming konferencí, řízení týmů a projektů či další skvělé služby.
  • Warengo bude světové. Přesně tak, naším cílem není vybudování malého lokálního projektu, ale velké globální platformy, na které se bude odehrávat globální byznysové dění. Od roku 2020 budeme naplno expandovat do zahraničí.

Koho a na co hledáme

  • Hledáme Community Managera. Vývoj, obsah a marketing máme v současné době vyřešený a nyní potřebujeme, aby se vhodně rozšiřovala komunita našich uživatelů. Nový parťák tak bude komunikovat se stávajícími i potenciálními členy.
  • Hledáme zdatného komunikátora. Práce Community Managera je o schopnosti komunikovat. Hodně. CM najde vhodnou firmu či osobnost, spojí se s ní a vysvětlí, proč je přesvědčen o tom, že právě ona by na Warengo měla být aktivní.
  • Hledáme byznysového nadšence. Warengo je o byznysu, a proto je více než vhodné, aby i samotný Community Manager měl o svět byznysu zájem. Znalost byznysového prostředí a tématiky může často rozhodnout o úspěšnosti.

Co nabízíme

  • Velkolepou vizi. Být u začátku něčeho velkého a moci o tom později vyprávět, nebylo by to skvělé? Přesně to jako člen týmu Warengo získáte, protože naše vize je opravdu velkolepá, slabším povahám by dokonce mohla nahánět hrůzu.
  • Štědré odměny. Práce Community Managera není jednoduchá a bude od vás vyžadovat vysoké pracovní nasazení. My to chápeme, a proto nabízíme jak fixní měsíční odměnu, tak i bonusy na základě výkonnosti a akciové opce.
  • Růst. Růst. Růst. Pokud v sobě budete mít dostatek ambicí, Warengo pro vás bude ideální místo k jejich naplnění. Můžete se například v rámci expanze vydat do zahraničí a budovat tam týmy Community Managerů. To zní zajímavě, že?

Pokud jste se v této příležitosti našli, máte živnostenský list, jste z Prahy či Ostravy a jste dostatečně blázniví na to, abyste potenciálu Warengo věřili stejně jako my, napište nám na career@warengo.com – jaké máte zkušenosti a proč by Vás spolupráce s námi mohla bavit a naplňovat. A třeba právě VY budete psát historii.

Hodnocení: +23
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.