Začínáte s investováním?

Staňte se členem komunity Warengo a získejte přehled na trzích a možnost konzultace s profesionály. Je nás už 12 286.

Zaregistrovat se

Krása a inteligence jsou kompatibilní vlastnosti

Svoji fyzickou atraktivitu chytře prodává Sofia Vergara, žena vyhlášená jako nejlépe placená televizní herečka. Ekonomicky pojala také svůj domov, vybudovaný podle hesla „čas jsou peníze".

Pochází z Kolumbie, odkud odešla během tamních nepokojů, které stály život jejího bratra. Zamířila do USA, kde překonala rakovinu, a stala se nejlépe placenou televizní herečkou - díky svojí fyzické kráse, ale také inteligenci. 

Bydlí v chytrém domě, aby získala více času na svého syna a fanoušky, kterých má na sociálních sítích desítky milionů. A progresivní technologie používá i kvůli sobě.

„Chci chytrý dům, abych se doma necítila hloupě. Protože jinak bych musela obsluhovat milion dálkových ovladačů, přístrojů a kabelů,” říká herečka Sofia Vergara. (Doslova v originále: I want a smart home that doesn't make me feel stupid dealing with a million remotes and gadgets and electric cords.)

Zdroje: hdlivewallpapers.com (fotografie), cnet.com (citace)

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

Vytvořte svůj investiční mozkový trust!

Staňte se členem komunity Warengo a diskutujte s ostatními investory v článcích a tématických skupinách. Je nás už 12 286.

Zaregistrovat se