07.08.2019 2 minuty čtení

Jak zařídit 1+kk efektivně? Nový vzorový byt v Tulipě Třebešín napoví

Byty 1+kk patří u potenciálních kupců mezi stále vyhledávanější dispozice, a to jak za účelem investice, tak i startovacího bydlení. Právě z toho důvodu připravil developer AFI Europe nový vzorový byt této velikosti v projektu Tulipa Třebešín.

„Tulipa Třebešín nabízí široké spektrum bytů od 1+kk do 4+kk, ovšem vzrůstajícího zájmu o jednotky 1+kk jsme si nemohli nevšimnout. Potenciální kupci často řeší, jak s takovým prostorem zacházet a efektivně využívat jeho možnosti. Rozhodli jsme se proto zařídit vzorový byt 1+kk ve spolupráci s interiérovou designérkou a poskytnout tak našim zájemcům inspiraci,“ komentuje Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI Europe.

Interiérová designérka Magdalena Hopkins z MH Interior Design, která vzorový byt v Tulipa Třebešín navrhovala, přidává několik rad: „Každý si může i na malém prostoru vytvořit domov, ve kterém se bude cítit komfortně. Já osobně se vždy snažím vymyslet dispozici tak, aby vzniklo zákoutí pro ložnicovou část. Za tím účelem je možné využít například nábytkovou oboustrannou stěnu. V menších interiérech doporučuji volit zejména světlé odstíny neutrálních barev, které prostor opticky zvětší. Pro následné oživení a získání potřebného kontrastu jsou ideální tmavé doplňky, které dodají prostoru na dramatičnosti. Není třeba se obávat ani velkých prvků jako je sedací souprava či obraz, které na sebe budou poutat pozornost. Dobře fungují i hedvábné závěsy či zajímavý odlehčený lustr. A důležité je nezapomínat ani na zrcadla a skleněné dekorace, které svými odlesky celý prostor prosvětlí a zvětší.“

Nový vzorový byt AFI Europe se nachází v jednom z domů již hotové 2. fáze projektu Tulipa Třebešín. V současnosti se staví již třetí etapa s aktuálně 4 volnými byty a čtvrtá etapa s 33 dostupnými byty. Rezidenční areál je situovaný v širším centru Prahy u autobusové zastávky Třebešín cca 5 minut jízdy od stanice metra A Želivského. V jeho blízkosti leží Malešický park, vhodný pro sportovní vyžití a další volnočasové aktivity, a dále obchodní centrum Atrium Flora se 130 obchody a multikinem, Olšanská poliklinika a řada restaurací i menších obchodů pro drobné nákupy.

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.