22.07.2019 2 minuty čtení

Banka CREDITAS zavádí nový Spořicí účet + s úročením 2 % ročně a nabízí investiční produkty

Od 22. července je v nabídce CREDITAS nový Spořicí účet +. Ten nabízí roční úročení ve výši 2 % pro část vkladu až do 1,5 milionu korun a 1,1 % pro část vkladu nad tento limit. Spořicí účet je bez podmínek.

„Naší dlouhodobou strategií je patřit k bankám s nejvýhodnějším zhodnocením klientských úspor a s tím souvisí i zavedení nového Spořicího účtu + s úročením 2 % ročně. Účet je bez podmínek a pro všechny, aktuálně je to tedy nejvýhodnější nabídka na trhu,“ říká Vladimír Hořejší, předseda představenstva Banky CREDITAS.

CREDITAS nabízí pestrou škálu způsobů, jak zhodnocovat úspory: kromě Spořicího účtu + se sazbou 2 % můžou klienti na pobočkách získat spořicí vklad s tříměsíční výpovědní lhůtou a bezkonkurenčním úrokem 2,5 %. Jako jedna z mála bank na českém trhu nabízí CREDITAS výhodné úročení i na běžném účtu. Účet Richee, který si lze založit ve stejnojmenné aplikaci, má zhodnocení na úrovni 1,5 % pro část zůstatku do 300 tisíc korun, pro část nad tento limit pak 0,5 % ročně.

V nabídce jsou také termínované vklady s úrokem až 3,1 % ročně a investiční produkty.

 

Investiční produkty

Banka CREDITAS letos rozšířila svou nabídku o investiční produkty. Klienti si mohou koupit dluhopisy emitentů, kteří jsou součástí významných českých společností. Sjednání koupě je v Bance CREDITAS zcela bez poplatků. „U řady klientů jsme zaznamenali zájem mít kromě klasických spořicích produktů, také investiční produkty, které přinášejí výrazně vyšší zhodnocení. Díky licenci obchodníka s cennými papíry udělené ČNB jsme mohli naši nabídku rozšířit právě o investice,“ vysvětluje Vladimír Hořejší.

Aktuálně banka nabízí dluhopisy emitentů ze skupiny UNICAPITAL, která působí v energetice, realitách a developmentu, zdravotnictví a zemědělství. Další možností jsou cenné papíry developerské skupiny Redstone. Dluhopisy mají tříletou, pětiletou a sedmiletou splatnost a jejich výnosnost se pohybuje od 3,8 % p.a. až po 5,5 % ročně.

 

Upozornění:Toto propagační sdělení zpracovala Banka CREDITAS a.s., má pouze informativní charakter a není návrhem k uzavření smlouvy. Nejedná se o investiční doporučení ani investiční poradenství. Banka vyzývá investory, aby se důkladně seznámili se základním prospektem a emisním dodatkem emitentů.

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.