18.10.2021 3 minuty čtení

FIXED.zone se představuje na trhu START pražské burzy

Další úspěšná česká firma FIXED.zone se představuje na „Velké burze pro malé a střední podniky“ – trhu START Burzy cenných papírů Praha (BCPP) jako předzvěst připravovaného IPO.

„Chceme se stát evropským lídrem v oblasti všeho, co patří k mobilním telefonům, tabletům, nositelné elektronice. A to kombinací vlastního vývoje, flexibility v reakci na vývoj trhu i posílením jednotlivých tržních segmentů,“ uvedl Daniel Havner, zakladatel společnosti a její majoritní akcionář. Jak dále doplnil: „Protože chceme dát vlastnímu vývoji novou dynamiku, zkvalitňovat naše služby v oblasti e-commerce a podpořit náš export, rozhodli jsme se pro získání nového kapitálu oslovit investory prostřednictvím IPO na pražské burze.“ 

„Firmy ze segmentu SME jsou páteří každé dobře fungující ekonomiky, jsou nositeli inovací. Pro investory je možnost investovat prostředky do českých inovativních, progresivních, ale i tradičních firem vítaným zpestřením a přináší jim další možnosti diverzifikace investic v rámci kapitálového trhu v ČR,“ poznamenal generální ředitel BCPP Petr Koblic. 

Společnost FIXED.zone (původně Recall) oslavila letos v červnu 20. výročí od svého založení. Během této doby dokázala z lokálního distributora mobilního příslušenství vyrůst na několik evropských trhů, investovala do vlastní výroby a úspěšně vyvíjí vlastní nové produkty včetně vývoje vlastního ekosystému produktů nazvaných „FIXED Smart“. Její akcie budou moci upisovat investoři z řad institucí i veřejnosti od úterý 19.10.2021.

Dovolujeme si Vás pozvat rovněž na úterní pravidelný burzovní START DAY, kde za FIXED vystoupí Daniel Havner a Libor Zezulka cca v 13:05 (stream ZDE).

Profil společnosti FIXED.zone je publikován na stránkách trhu START (https://www.pxstart.cz/pribehy/fixed-zone-ceske-inovace/).

Doplňující materiály:

Více o FIXED.zone 

FIXED.zone a.s. je ryze českou společností s ambicí stát se evropským lídrem v oblasti všeho, co patří k mobilním telefonům, tabletům a nositelné elektronice. Pomáhá svým zákazníkům tato mobilní zařízení zdokonalit, ochránit, zjednodušit jejich používání a zpřístupnit jim nejnovější technologie. FIXED.zone vlastní majoritně zakladatelé, kteří ve společnosti aktivně manažersky působí a rozvíjejí ji. Zaměstnává více než 80 lidí. Má sídlo v Českých Budějovicích a vlastní výrobu luxusních kožených pouzder v Prostějově. Výrobky FIXED se tradičně umisťují na předních příčkách hodnocení zákazníků a v roce 2019 získala společnost prestižní cenu EUROPEAN PRODUCT DESIGN AWARD. Více na www.fixed.zone.

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.