05.07.2021 3 minuty čtení

Jak začít s investováním? Tady vás vše podstatné zcela zdarma naučí profíci!

Ne není v tom žádný háček a ne, nečtete špatně. Pokud vás láká svět investování a rádi byste získali kvalitní základy, na nichž se dá posléze smysluplně stavět, jste tady zcela správně.

Vydejte se na web trhy.cz a staňte se součástí tohoto certifikačního kurzu!

O co v kostce jde? Portál trhy.cz si pro všechny zájemce na toto léto připravil zcela výjimečný investiční kurz. Proč výjimečný? Protože i když je zcela zdarma, obsahuje přes 70 lekcí či přes 10 webinářů, vedou ho zkušení lidé z praxe a navíc vám dá možnost získat certifikát s garancí.

Certifikační kurz odstartuje již 11. července a poběží až do 30. srpna (v září bude ještě následovat bonusový modul obsahující lekce týkající se kryptoměn). Kurz je navíc akreditován renomovanými společnostmi IC Group, Charles Bridge Investment Group a Quastic, přičemž poslední dva jmenovaní jsou zároveň pořadateli kurzu.

Kurz je postaven tak, aby účastníkům představil vše od základů finanční gramotnosti přes popis základních tříd aktiv (akcie, nemovitosti, komodity, forex) či finančních instrumentů (opce) a možných investičních přístupů (intradenní obchodování) a jeden celý modul obsahující celkem 7 lekcí bude například věnován i automatickým obchodním systémům.

Zároveň jde o aktualizovanou verzi kurzu (předchozími verzemi již prošlo na 10 tisíc velmi spokojených účastníků - viz ohlasy přímo na trhy.cz), která bere v potaz aktuální stav investičního prostředí včetně skutečnosti, že se nacházíme v době rostoucí inflace. Dostanete tak informace, které jsou tady a teď relevantní.

Pokud se tedy v létě kvůli nejistotě spojené s koronavirem na žádné velké cesty nechystáte, můžete tento čas využít k vaší první významné investici – té do sebevzdělání ve světě financí! Zúčastnit se ale samozřejmě mohou i vášniví cestovatelé – celý kurz je totiž online a zároveň bude celý dostupný i ze záznamu.

Složíte-li na konci úspěšně závěrečné zkoušky, můžete si z tohoto kurzu, jež je k dispozici zcela zdarma, rovněž odnést certifikát na vaše jméno plus knihu zabývající se investováním a tradingem, kterou můžete využít k dalšímu vzdělávání.

Myslím, že není potřeba nic dalšího dodávat, chcete-li konečně položit základy vaší finančně zabezpečené budoucnosti, nebo tuto skvělou příležitost dopřát příbuzným či přátelům, stačí udělat jediné:

Vydejte se na web trhy.cz a staňte se součástí tohoto certifikačního kurzu!

Hodnocení: +25
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.