Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
05.04.2021 5 minut čtení

Chcete být milionářem? Tito 3 spící technologičtí giganti jsou znovu připraveni zazářit na akciovém nebi.

Technologický sektor bude pravděpodobně hrát ještě nějaký pátek prim. Existuje pro to hned několik předpokladů. Těmto akciím by se však mohlo dařit zdaleka nejlépe, zvláště proto, že za poslední půl rok zdaleka tak vysokým tempem nerostou.

Asi je poměrně troufalé tvrdit, že technologické akcie budou i v letošním roce hrát první housle, ale na druhé straně si říkám, proč ne? Ano, v posledních několika týdnech prošly korekcí. Podíváme-li se však na situaci z trochu větším odstupem, zjistíme, že se nejedná o nic zásadního. Přes veškerou negativitu a zaznamenaný pokles se index Nasdaq obchoduje opět výše než na začátku roku.

I když se americké indexy obchodují v blízkosti nebo na vrcholu svých maxim, je poměrně pravděpodobné, že budou směřovat ještě výše a na jejich čele se…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +10
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • S $IBM bych byl opatrný. Vzhledem k tomu kolik peněz vkládají do akvizic, tak se tyto akvizice neprojevují na růstu tržeb a zisku( tedy aspoň co jsem se naposledy na ni díval).

  0
  • díky za postřeh :-)

   0
  • IBM se má v blízké době také dělit na 2 různé společnosti a kdo ví jak to pohne s cenou :)

   0
  • @davidFranc  to by mohlo mít krátkodobý pozitivní vliv, protože pokud se nepletu, tak tím rozdělením se myslí  že $IBM oddělí svou nejslabší divizi.

   0
  • počítám taky spíše s pohybem vzhůru, proto jsem tam taky zainvestovaný 😁 ale jinak držím akcie včetně IBM spíše dlouhodobě...

   0
  • @PatrikKudlacek já si počkám jak se situace vyvine. Myslím si že tu je příležitost na Turn over. Ale nepovažuji se zatím za tolik zkušeného abych se do takových akcí pouštěl. Radši si počkám jak bude $IBM vypadat po tomto rozdělení.

   0
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím