18.03.2021 3 minuty čtení

BODY EXPRESS – Podnikání, které přežije

Ať si to připouštíme či nikoliv, nákupní zvyklosti či využívání služeb koncovým zákazníkem se zásadně mění.

V dnešní době prožíváme transformaci společnosti v přímém přenosu. A čím dříve si to uvědomíme, tím lépe se s danou situaci vypořádáme. A ruku na srdce, je lepší být připravený než překvapený.

Ať už vnímáme probíhající pandemii jakkoliv a máme na ni rozlišné názory, jedno je jisté. Velká část populace zůstane patřičně vyděšena a do normálního způsobu života se nevrátí.

Na vzestupu budou tedy privátní služby s minimálním kontaktem či shromažďováním lidí, třeba taková služba jako je BODY EXPRESS.

-        vývoj průměrného počtu nových klientů za období 3-6/2020, procentuální vývoj ve srovnání s fitness centry o určité velikosti

BODY EXPRESS je franchisová síť studií s elektrickou stimulací svalů - EMS. EMS je v dnešní době nejefektivnější a nejrychlejší způsob jak dostat tělo do kondice, odstranit bolesti zad, srovnat svalové dysbalance či shodit pár kilo :-)

BODY EXPRESS je pro klienta nejrychlejší způsob EMS, pro provozovatele je to nejefektivnější investice ve “fitness“ a zdravém životním stylu. Je to obrovská příležitost jak oslovit i ty klienty, kteří nejsou schopni z jakéhokoliv důvodu chodit cvičit (vyšší věk, zdravotní omezení, stud, nedostatek času apod...) a těch je v rámci statistik naší populace víc jak 90%. Nejen proto je tento business model tak úspěšný.

Nesporná výhoda franchisového studia je celkové know how, člověk nemusí vymýšlet nic vymyšlené a objevovat slepé uličky. Dá se bez nadsázky říci, jednodušeji začít, jednodušeji vydělávat :-)

Ekonomika studia BODY EXPRESS je postavena na 2 přístrojích miha bodytec a možnosti obsloužit až 4 klienty za hodinu, a proto je BODY EXPRESS nejrychlejší EMS. Franchisant má velkou příležitost tvořit s námi ten správný EMS trh a využít novodobého trendu.

Koncept obsahuje kromě plně zařízeného studia spoustu jiných benefitů pro úspěšný provoz pod značkou BODY EXPRESS. Zkrátka nikdy není na podnikání franchisant sám, má neustálou podporu centrály pro vlastní spokojenost. Prověřená návratnost investice do vlastního studia je cca 1 rok.

BODY EXPRESS studio AZ Tower Brno

Ověřený franchisový koncept má dnes 20 provozoven na území České a Slovenské republiky a na dalších dvou studiích se nyní pracuje.

Zajímá vás více informací o vlastním podnikání pod úspěšnou značkou BODY EXPRESS? Neváhejte nás kontaktovat, teď je ten nejlepší čas se připravit na znovuotevření služeb a rádi se s vámi o spolupráci pobavíme.

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.