Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
11.03.2021 6 minut čtení

Máte volných 100 000 Kč? Tyto 2 technologické akcie dnes volají po dlouhodobém nákupu

Investoři, kteří v poslední dekádě dlouhodobě drželi kvalitní technologické akcie, si na nízké výnosy určitě nemohou stěžovat. Které tech akcie však mají potenciál předvést působivý růst i do budoucna? Pojďme si dvě ukázat.

1. Activision Blizzard ($ATVI)

Blizzard se po bídném roce 2018 dokázal finančně oklepat a od té doby se zdá být nezastavitelným. Před třemi lety se videoherní studio potýkalo s nedostatkem nových titulů, kvůli kterým muselo rapidně snížit své hospodářské vyhlídky, což investoři nesli velmi nelibě. Od té doby se však mnohé změnilo a dnes má $ATVI v arzenálu hned několik franšíz, které jsou ověřenými tiskárnami na cash flow.

Na vrcholu je samozřejmě Call of Duty, kultovní střílečka pro PC a herní konzole, která však v roce 2019 zamířila i na…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +35
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Já se teda musím přiznat, že na $MTCH mám skoro přesně opačný názor. Nezdá se mi, že mají výsledky "navzdory" ale "díky" pandemii. 

    Právě situace za té pandemie je taková, že lidi jsou doma a nudí se a jediná možnost jak se seznámit je přes internet. Až se to uvolní, tak lidi budou všude jinde jenom ne na internetu. Samozřejmě brát s rezervou, protože vždy budou lidi, kteří budou radši on-line, ale dost lidí ta pandemie právě nahnala na internet místo reálného světa.

    +14
  • Blizz jsem krasne blboun nakoupil na uplnem vrcholu 🙈🤦‍♂️

    +1
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím