Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
08.03.2021 2 minuty čtení

Cenu „Původní česká franchisová značka“ získal koncept Solodoor

Na výroční členské schůzi České asociace franchisingu byly vyhlášeny výsledky soutěže Franchisa roku. Cenu „Původní česká franchisová značka“ získal koncept Solodoor.

SOLODOOR je historicky prvním systémem vyvinutým pro prodej interiérových dveří a zárubní v podmínkách českého a slovenského trhu. Nabízí know-how získané několikaletým úspěšným provozováním vlastních maloobchodních prodejen v České republice i v zahraničí. 

Využijte silného postavení a známosti značky SOLODOOR, která aktivně využívá jeden z nejstarších známkových fondů v České republice odkazující na silnou tradici značky SOLO spojené zejména s dřevařskou a sirkařskou výrobou v Sušici. Franchisový koncept prodejen interiérových dveří a zárubní SOLODOOR nabízí jedinečný design prodejen velmi snadno odlišitelný od konkurence. 

Prodejny mají jednotný vizuální styl vyznačující se zejména komfortní a přehlednou prezentací nabízeného sortimentu. 

Dlouhodobé významné postavení výrobce interiérových dveří a zárubní SOLODOOR a.s. v první trojici největších výrobců tohoto sortimentu v České republice je zárukou dlouhodobé perspektivy Vašeho podnikání pod silnou značkou.

 

 

  

O soutěži Franchisa roku

 Hlavním cílem soutěže Franchisa roku je popularizace franchisového způsobu podnikání. Soutěž chce cíleně udělit ocenění těm konceptům, které představují kvalitu na trhu, mají dobré výsledky a dodržují pravidla Evropského kodexu etiky franchisingu. Organizátorem soutěže je nezisková profesní organizace Česká asociace franchisingu (ČAF), která na národní úrovni sdružuje poskytovatele franchisingu a  odborníky ve franchisingu.

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím