Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
06.03.2021 5 minut čtení

Jak ušetřit na důchod dostatek peněz, aniž byste se museli vzdát svých "neřestí"?

Pojďme se podívat blíže na to, jak si můžete vybudovat dostatečné úspory na důchod, aniž byste se museli vzdávat občasných obědů v restauraci, kávy nebo třeba posezení nad pivem s přáteli.

Každý z nás by si měl začít spořit na důchod. Byť se to může zdát jako zbytečné, čím dříve začnete, tím lépe. Spoření, případně investování však může být náročné, zvláště pokud nevyděláváte tolik, kolik byste si přáli. Zjevným řešením této situace je omezení výdajů.

Myšlenka, že se budete muset vzdát svých neřestí a aktivit, které vás baví a přináší vám do života pozitivní emoce však není příliš lákavá. Pojďme se tedy podívat na alternativní přístup.

Co vám může přinést omezení výdajů?

Už obracíte oči v sloup…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +22
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Mám ráda psi, ale mislým, že se to pýše ňák inák 😏

  -4
  • @Kytarka jsem rád, že jste si odnesla z článku to podstatné a děkuji za upozornění na chybu 😉. Občas nějakou udělám, samozřejmě se tomu nevyhnu a pokud mě na ni někdo takto taktně upozorní, tak ji posléze i opravím. Takže děkuji a přeji pěkný den. :-))

   +3
 • Zdravím, s článkem souhlasím. Další otázkou, která většinu lidí napadá je “kam peníze investovat?” Myslím si, že řadu lidí napadne jedna z možností v následující větě. Pokud si je budu odkládat pod polštář, na běžný účet nebo na spořící účet, tak si moc nepomůžu.😊 Bylo by dobré ukázat i možnosti spoření do budoucna, ukázat výhody a nevýhody každé z možností.

  0
Doporučené příspěvky
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím
Doporučené příspěvky