Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
05.03.2021 4 minuty čtení

Důležité bude udržet si pevné finanční zdraví TOP 20 finančních produktů postoupilo do finále!

Včera začalo finálové kolo Ceny veřejnosti Zlaté koruny, do něhož se probojovalo z nominačního kola 20 nejoblíbenějších finančních produktů. Který z nich se umístí na příčkách vítězů, může veřejnost ovlivnit hlasováním na webu www.zlatakoruna.info.

Zlatá koruna zahájila 28. října 2020 19. ročník soutěže, ve kterém se jako každoročně rozhoduje o nejlepších produktech finančního trhu. Téměř 400 odborníků z řad Finanční akademie Zlaté koruny ohodnotí kvalitu produktů v 17 kategoriích. Navíc zvolí i Novinku roku. Poprvé akademici také posoudí novou produktovou kategorii – Nebankovní úvěry.

Vedle odborného hodnocení Finanční akademií probíhají také dvě ankety nejoblíbenějších finančních produktů veřejným hlasováním v Ceně veřejnosti a Ceně podnikatelů. Cena podnikatelů je jednokolová, zatímco v Ceně veřejnosti musí produkty uspět ve dvou kolech. Během nominace (prvního kola), která byla ukončena 28. února, měla veřejnost možnost projevit svou podporu kterémukoliv produktu aktuálně nabízenému v České republice. Dvacet produktů s nejvyšším počtem nominačních hlasů postoupilo do druhého kola. V tomto finálovém hlasování startujícím včerejším dnem může každý znovu podpořit svého favorita z finálové dvacítky a pomoci mu k vítězství a zisku Zlaté, Stříbrné nebo Bronzové koruny.

Cena veřejnosti Zlaté koruny je největší anketou na českém trhu finančních produktů. „Za celou její historii jsme v ní obdrželi už hodně přes milion hlasů! Jsme rádi, že se veřejnost o své finance potažmo finanční produkty zajímá a nebojí se podpořit ty kvalitní svým hlasem“, říká k Ceně veřejnosti Dr. Pavel Doležal, zakladatel a ředitel Zlaté koruny. Výsledky této ankety poskytují také cennou zpětnou vazbu všem finančním společnostem, neboť zjistí, jaké produkty spotřebitele nejvíce zajímají. Přínosné jsou ale i přímo pro laickou veřejnost, která si tak může ověřit jejich všeobecnou oblíbenost. „Věříme, že výsledky budou i v tomto ročníku určitým vodítkem při rozhodování, jaké finanční produkty zvolit. Důležité v téhle složité pandemické době bude totiž udržet si pevné zdraví a to i finanční,“ dodává Dr. Pavel Doležal.

Hlasovat ve veřejných anketách je možné do 25. dubna 2021. V tento den bude ukončeno finálové kolo Ceny veřejnosti, ale i jednokolová Cena podnikatelů, ve které soupeří produkty určené podnikatelům. Vyhlášení oceněných produktů bude 27. května 2021.

Hlasující mají také možnost zodpovědět při hlasování tipovací otázku a zařadit se tak do soutěže o zajímavé ceny od partnerů soutěže. Vyhrát lze například plné stipendium na Vysoké škole ekonomie a managementu (VŠEM), šperky dle vlastního výběru z dílny JK Jitka Kudláčková, voucher na víkend s elektromobilem od energetické společnosti ČEZ a další hodnotné ceny. Kdo tedy nejdříve správně tipne, kolik aktivních produktů bude k ukončení hlasování na webové stránce www.zlatakoruna.info? Nechejte se překvapit stejně jako my.
 

20 finalistů Ceny veřejnosti Zlaté koruny 2021*:

ProduktPoskytovatel
Aplikace MONETA Smart BankaMONETA Money Bank
Běžný účet ZDARMA A BEZ PODMÍNEK s výběry po celém SVĚTĚEqua bank a.s.
ČSOB DrobnéČeskoslovenská obchodní banka
ČSOB Premium KartaČeskoslovenská obchodní banka
ČSOB Premium KontoČeskoslovenská obchodní banka
ČSOB SmartbankingČeskoslovenská obchodní banka
Fio osobní účet bez poplatkůFio banka, a.s.
Generali Fond globálních značekGenerali Investments CEE
Hello spoření - spořicí účet S ÚROKEM 1 % ROČNĚ BEZ DALŠÍCH PODMÍNEKHello bank!
Můj majetekGenerali Česká
MŮJ ŽIVOTGenerali Česká
Mutumutu online životní pojištěníMutumutu
nová Internet Banka MONETAMONETA Money Bank
Penzijní spoření s ČSČeská spořitelna – penzijní společnost, a.s.
Pojištění ve SmartbankinguČSOB Pojišťovna
Pojištění vozidelPillow
PortuPortu
Povinné ručení od DirectuDIRECT pojišťovna
Povinné ručení s digitální asistencíGenerali Česká
Stavební spoření RSTSRaiffeisen stavební spořitelna

*produkty jsou řazeny abecedně

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím