Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
04.03.2021 7 minut čtení

👨‍💻 ARK Analýza: Virtuální realita

Dle analýzy ARKu obrat z virtuálních světů bude růst 17% ročně a bude dosahovat až $390 miliard v roce 2025. Pojďme se podívat podrobně na jednotlivé důvody.

Každý týden píši newsletter pro investory. Pokud pro vás má tento newsletter přidanou hodnotu, nebo byste se chtěli dozvědět něco nejen o investování, zaregistrujte se k jeho odběru. Emaily chodí každou středu, pokud email nedostáváte, zkontrolujte si spam složku. Pokud máte dotaz, stačí odpovědět na tento email, nebo zanechat komentář.

-----------

Článek původně vyšel na mém blogu, kde se můžete i přihlásit k odběru. 

Ark Invest je akciový fond, který vydává zajímavé ETF. Zaměřuje se především na disruptivní technologie. V jednom z předchozích…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +8
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Virtuální realita ještě potřebuje čas, ale ta rozšířená ji mezitím slušně zaskakuje. A až se podaří vyladit to tak, aby se z toho lidem nedělalo špatně a bylo to cenově dostupné, začnou se podle mě dít věci (kdo viděl film Ready Player One, už možná tuší 😄).

    0
    • Jo úplně souhlasím. Zatím se to zdá docela nepoužitelné jako internet v začátcích, nebo každá jiná nová technologie. Ale jakmile to bude rozjeté a plně použitelné, už zase bude pozdě na 10x návratnost. :D

      0
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím