Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
23.02.2021 2 minuty čtení

Europa Investment Property připravuje rekonstrukci hotelu Karolína

Investiční společnost Europa Investment Property, spadající do české investiční skupiny Premiot Group, připravuje projekt výstavby a rekonstrukce hotelu Karolína v centru Harrachova.

Původní tříhvězdičkový hotel, který patří k nejstarším v Krkonoších, se letos začne proměňovat na luxusní servisované pokoje hotelového typu. Projekt se nachází v populárním rekreačním středisku Nový Svět, jen pár minut chůze od bobové dráhy a nedaleko od lyžařského areálu Čertova hora.

Počáteční fáze projektu byly důkladně konzultovány a kladně přijaty jak od města Harrachova, tak příslušného stavebního úřadu města Tanvald. Obě instituce vydaly souhlasná vyjádření. V současnosti již běží projekční a inženýrské práce. Sama rekonstrukce a přestavba začnou na jaře 2021.

Poptávka po podobných ubytovacích zařízeních u tuzemských turistů roste. Obzvláště tam, kde lokalita celoročně nabízí pestré množství aktivit, jako je tomu i v tomto případě. Tento projekt je součástí naší dlouhodobé strategie cílit na rozvoj tuzemského turismu. Připravujeme podobné projekty ještě v lázeňských lokalitách, jako jsou Luhačovice nebo maďarské lázeňské centrum Hévíz,“ dodává Filip Navrátil, obchodní ředitel společnosti Europa Investment Property. Právě v apartmánech hotelového typu vidí developer největší potenciál.

Přestavba maximálně zhodnotí celkový potenciál nejen historické budovy, ale celého místa. Dojde jak ke zvýšení kapacity (na více než 3 400 m² hrubých podlažních ploch), tak standardů. A to při zachování kvalit původní stavby, jejíž historie sahá do roku 1888, kdy nesl hotel svůj prvotní název Krakonoš.

Více ZDE: RETREND.cz

Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím