Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
23.02.2021 2 minuty čtení

Geniálny nástroj na analýzu akcií, ktorý pomôže nielen začiatočníkom ale i pokročilým investorom

Počas mojej "investičnej karíéry" som využíval nespočetné množstvo platených prémiových služieb na analýzu akcií. Využíval som Morningstar, Finviz Elite, Gurufocus, Fastgraphs, Barchart aj Seeking Alpha.

Počas mojej "investičnej karíéry" som využíval nespočetné množstvo platených prémiových služieb na analýzu akcií. Využíval som Morningstar, Finviz Elite, Gurufocus, Fastgraphs, Barchart aj  Seeking Alpha. Keď som však narazil na StockRover bol som príjemne šokovaný úrovňou detailov, rýchlou možnosťou analýz a porovnávaní a výborným pomerom cena / výkon.  Chcem sa teda stručne podeliť o svoje dojmy a takú drobnú recenziu na túto platformu.

Hlavné výhody platformy a spustenie free Trial nájdete tu:

https://bit.ly/3dFj83W

StockRover je zameraný na US akcie a ETF a má veľmi prehľadne a intuitívne spracované rozhranie, kde viete v priebehu pár minút dostať všetky potrebný dáta k danej akcii, porovnania na Indrustry Peers a stovky dôležitých metrík na analýzu. StockRover má výborne spracované Research reporty - umiestnil som jeden report na BABA na môj google drive tak si to pokojne pozrite a posúďte:

https://bit.ly/37DBqPi

Veľmi často využívam aj screeners, ktoré sú buď preddefinované alebo si ich môžete jednoducho vytvoriť a vždy ma vedia upozorniť na dôležité tituly podľa mojich charakteristík.

Sumarizačné prehľady a následné detailné analýzy a komparácia na iné vybrané tituly alebo indexy výrazne urýchľujú moju prácu a úprimne povedané ja osobne už iný nástroj ani nepotrebujem využívať a niekde sa preklikávať, mimo linky na aktuálne správy k danej akcii.

Služba na 14 denný free trial takže si to môžete pokojne odskúšať a má veľmi dobrú help sekciu, kde sú jasné a zrozumiteľné inštruktážne videá ako zo StockRover vyťažiť skutočne maximum. 

https://bit.ly/2NqRNI6

Porovnanie jednotlivých subscription plánov nájdete na tomto linku:

https://bit.ly/3aNGRwI

Slovo na záver: Za mňa môžem jednoznačne odporučiť túto platformu. Každý "stock picker" tam nájde úplne všetko potrebné a ja osobne som nič podobnej kvality a pomeru cena/výkon zatiaľ nenašiel. Ak máte iné prémium nástroje, čo myslíte, že stoja za využitie prosím podeľte sa v komentároch.

Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím