Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
21.02.2021 2 minuty čtení

Společnost Weber-Stephen si pronajala prostory v The Flow Building

Společnost Weber-Stephen Products, LLC (Weber), lídr ve výrobě inovativních a vysoce výkonných produktů pro grilování, podepsala nájemní smlouvu na 1 200 m2 kancelářských prostor v budově The Flow Building na pražském Václavském náměstí.

The Flow Building developera Flow East je jednou z nejvýraznějších staveb v Praze a poptávka po prostoru v budově, jež je příkladem technologicky pokročilé a moderní architektury, je vysoká. Zařizování kanceláří pro Weber je naplánováno na květen tohoto roku a společnost se do nového zázemí přestěhuje do září 2021.

Společnost Weber vyrábí venkovní grily, grily pro barbecue i doplňkový sortiment a působí ve více než 40 zemích po celém světě. Díky vlastnímu důrazu na vývoj inovativních produktů, jejichž prostřednictvím vytváří výjimečnou zákaznickou zkušenost, má Weber k nejmodernějšímu designu a specifikům The Flow Building přirozeně blízko.

„V naší společnosti neustále objevujeme nové možnosti a posouváme zážitky z grilování našich zákazníků na další úroveň,“ říká Daniela Pávová, ředitelka BSTC Prague ve Weber.

„Je proto více než na místě, aby náš tým mohl pracovat v kancelářském prostředí s podobným důrazem na inovace a kvalitu. Lokalita i design The Flow Building nás uchvátily, ale důraz, jaký je v budově kladen na zdraví a well-being jejích uživatelů, byly při našem rozhodování neméně důležité. Nemůžeme se dočkat, až se na naši novou adresu přestěhujeme.“

Vybavení kanceláří pro Weber, které se nacházejí v pátém patře budovy a disponují dvěma terasami, má na starosti společnost JLL. Design z dílny jejího specializovaného týmu Tétris zajistí, že pracovní prostor bude odpovídat specifickým požadavkům společnosti.

Více ZDE: RETREND.cz

Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím