Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
21.02.2021 5 minut čtení

Může hodnota nějaké další kryptoměny vzrůst 10 000x podobně jako v případě bitcoinu?

To je trochu kacířská otázka. Kdyby bylo možné předpovědět, která kryptoměna to bude, snadno se stanete neskutečným boháčem. Stát se to může. Ale měli bychom si spíše pokládat otázku „Proč hodnota jakékoliv kryptoměny výrazně roste?“

Co zvyšuje hodnotu Bitcoinu? Víte to? Mám na mysli ostatní faktory kromě nabídky a poptávky na trhu. Chápete, proč má Bitcoin svou hodnotu, a z jakých důvodů roste? Myslím si, že bychom se stále setkali s řadou investorů, zvláště v současné době, kteří stále nerozumí tomu, proč nabyl Bitcoin současné hodnoty.

Jaké důvody vedou k investici do Bitcoinu v současné době? Jaké důvody vedly investory v minulosti? Asi bychom měli zůstat u toho, zda je možné, aby další kryptoměna mohla vzrůst podobným způsobem jako Bitcoin. To nejdůležitější však opravdu zní,

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +27
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Líbí se mi projekty, co nějakým způsobem již fungují, mají základnu x milionu uživatelů a případně napojení na možnost okamžitého placení. A tyto prvky splňuje třeba CRO, o kterém se moc nemluví a funguje hezky. Sám používám jejich kartu (crypto.com) a jsem spokojen :)

  +3
 • já věřím Cardano $ADA. Věřím, že do 06/2021 je na 3

  +2
  • 3 dolary?

   0
  • ve mě se pořád pere FOMO a otázka "nejsou kryptoměny momentálně moc drahé?" a jak nad tím přemýšlím, jsou stále výše 😁

   +2
  • +1
  • @PatrikKudlacek A půjdou ještě mnohem výš, tam není důvod proč by měly padat. Dokud budou ve hře stimulační balíčky a lidi nebudou moct utrácet jinde, půjde krypto jako celek nahoru. Tohle všechno se podle mě může změnit až tak konec 21 nebo začátek 22. A i tak to nepůjde na nulu. Není proč. Když investuješ do kryptoměn, který postupně nacházejí svoje praktický využití, vždycky tam budeš mít nějakou základnu uživatelů, která bude pomalu růst a bude tu minimální cenu držet na nějaké stravitelné hranici. Jako neříkám, že do nich budu nějak extra investovat, mám v nich 20 % portfolia, ale nebojím se o to, že bych mohl přijít o všechno. Ale je to jen můj subjektivní pohled, nejsem žádnej Buffett :D

   +1
 • Tak si to shrňme: kryptoměny už nejsou pouhým experimentem, tudíž tu budou s námi asi už napořád (ať se nám to líbí nebo ne).

  Kryptoměny (zejm. BTC) budou růst, dokud bude růst jejich členská (investorská) základna - a to zejm. z řad velkých investorů (banky, fondy, velké firmy typu Tesla...)

  Jejich růst významně podpoří i jejich uznávání jakožto platebního nástroje významnými platebními poskytovateli (Pay-pal, banky, obchody...)

  Pád (korekce) je naopak čeká ve chvíli, kdy dojde k dalšímu hackerskému útoků či podobné krádeži většího množství krypta nebo k pádů významné kryptoburzy.

  To stejné nejspíš způsobí překotné zavedení nějaké nové regulace/restrikce ohledně držby a placení kryptem.

  A teď babo raď, co přijde dřív :o

  +1
 • Ja jsem ADA nakupoval presne v ICO day resp. 1st listing day na Bittrexu (okolo $0,02), pak jsem ho pravda nekolikrat prodal-koupil ale od jiste doby (asi 2018) pevne drzim :)

  0
  • nedávno jsem za drobné začal nakupovat BTC a teď přemýšlím i o Cardanu, ale... těžko říct 😁

   0
 • Držením Bitcoinu investor zřejmě "nic nezkazí", u všech dalších coinů je dost obtížné říct, jestli s námi budou za 5 nebo 10 let 😊 ale na hype se u nich dá svézt opravdu dobře.

  0
  • to máte pravdu, že se na tom svézt dá..asi na to nemám bohužel žaludek 😁

   0
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím