Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
21.02.2021 1 minuta čtení

Jak si zlepšit neděli během deseti minut?

O fenoménu mluveného slova by mohli vyprávět i naši rodičové, když poslouchali nedělní pohádky v rozhlase. Je možné, že někteří z vás zažili víkend u prarodičů, kde rádio bylo TÍM zdrojem informací. Kdo by měl čas tehdy vysedávat u televize...

Čas jako by se vrátil. Videa odkládáte a necháváte si příběhy častěji a častěji odvíjet ve své hlavě. K dispozici, doslova na dosah v mobilním telefonu, máte audio knihy v nepřeberném množství titulů, rozhlasové hry s hvězdami stříbrného plátna nebo podcasty na stovky nejrůznějších témat.

Podcast je záznam mluveného slova, nejčastěji ve formátu mp3, které si můžete pustit kdekoli, kdykoli a z jakéhokoli dnes běžného zařízení. Nejčastějšími schématy jsou rozhovory na jedno téma s různými lidmi, dialog na různá témata vedený moderátorem nebo vyprávění nebo čtení jednoho člověka.

Poslední variantu jsem si vybral pro svůj vokální blog, tedy podcast krátkých vyprávění na jedno z "mých" témat. Poslechněte si nejnovější epizodu třeba na Spotify zde >>https://1url.cz/gzAxj nebo v jiných podcastových aplikacících.

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím