18.02.2021 2 minuty čtení

Svoboda & Williams exkluzivně pověřena prodejem nebytových prostor v projektu Dva domy

V původní karlínské zástavbě, v proluce na Křižíkově ulici, vzniká multifunkční projekt Dva domy, který realizuje developerská společnost Karlín Group ve spolupráci s Biskupstvím královéhradeckým.

Projektem Dva domy navazuje developerská společnost Karlín Group na svou dosavadní karlínskou výstavbu – i v tomto případě jí jde o vytvoření architektonicky zajímavého objektu, v němž se bude prolínat několik funkcí. Stavba, jež na první pohled zaujme fasádou ve dvou podobách, po svém dokončení nabídne 112 bytů, které jsou určeny pouze na prodej konečným uživatelům. V prvním nadzemním podlaží v úrovni ulice vzniknou dva rozsáhlé nebytové prostory o celkové ploše 1 528 m2. 

Oba nebytové prostory budou orientovány do karlínské "high street", ulice Křižíkova, s níž budou propojeny velkoformátovými výkladci. Na jižní straně se budou prostory otevírat do nově vznikajícího parku u kancelářských budov Corso Karlín a Corso II. Navíc zde byl vytvořen bulvár, prakticky propojující Křižíkovu a Pernerovu ulici. Plocha je nabízena ve stavu shell & core a majitelům budou k dispozici parkovací stání a skladové prostory v podzemních podlažích. 

„Objekt Dva domy vyrůstá v nejžádanější části Karlína, v těsné blízkosti budovy Corso Karlín, showroomu Vitra Koncept a zcela nového komplexu PRAGA Rezidence. Nabízí tak skvělou vizibilitu a zázemí jak pro showroom či galerii, tak i neotřelé firemní sídlo,“ říká Jan Mráz, senior makléř Svoboda & Williams. 

Více informací o nebytových prostorách v projektu Dva domy.

Svoboda & Williams exkluzivně nabízí dvojici nebytových prostor v projektu Dva domy
Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.