Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
15.02.2021 2 minuty čtení

Třetí místo v soutěži Franchisor roku v letošním 5. ročníku obsadil koncept Partners market

Na výroční členské schůzi České asociace franchisingu byly vyhlášeny výsledky soutěže Franchisa roku. Třetí místo v soutěži Franchisor roku v letošním 5. ročníku obsadil koncept Partners market.

Franchisa Partners market je unikátní podnikatelský koncept kamenné bankovní a poradenské pobočky. S 94 franšízami Partners market jsme dnes 7. nejsilnější síť bankovních poboček v Česku. Díky této velikosti máme perfektně zvládnutý recept na podnikatelsky úspěšnou pobočku. Vizí společnosti je více jak 200 Partners marketů po celé republice tak, aby každý klient mohl dostat profesionální a nezávislou finanční službu a náležitý servis.

Zaměstnanci Partners marketu poskytují nezávislé odborné finanční služby a vybírají pro klienty to nejlepší z nabídky 50 finančních institucí a 480 finančních produktů.

Již po roce provozu generují pobočky běžně obrat 500 tisíc Kč měsíčně. Nejlepší pobočka překonala v roce 2019 roční obrat 13 milionů korun. 

Franchisa Partners market

 

 

O soutěži Franchisa roku

Hlavním cílem soutěže Franchisa roku je popularizace franchisového způsobu podnikání. Soutěž chce cíleně udělit ocenění těm konceptům, které představují kvalitu na trhu, mají dobré výsledky a dodržují pravidla Evropského kodexu etiky franchisingu. Organizátorem soutěže je nezisková profesní organizace Česká asociace franchisingu (ČAF), která na národní úrovni sdružuje poskytovatele franchisingu a  odborníky ve franchisingu.

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím