Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
15.02.2021 8 minut čtení

Jak najít firmu, která vyroste o 1000%? 9 společných rysů, které vás nasměrují k další úspěšné investici

Plug Power 946 %, Nio 1210 %, Blink Charging 2162 % zhodnocení za rok 2020! Bohužel jsem opět promeškal příležitost. Vydělat desetinásobek, a to pouze za jeden rok, je sen mnoha investorů. Proč jsem do těchto akcií na začátku roku 2020 neinvestoval?

Sice mi tyto firmy unikly, ale musím se dívat dopředu. A proto si kladu otázku, neskrývá se někde mezi současnými firmami další výjimečná příležitost? A jak takovou firmu včas odhalit?

 

 

Dal jsem si za úkol udělat průzkum a zjistit, jaké jsou společné rysy firem, které vyrostly ne o 100, ale 1000 procent. Rád bych se s Vámi podělil o mou analýzu, která jak věřím, zvýší šanci na správný výběr akcie. Zde je

 

9 společných rysů, které vás nasměrují k další úspěšné investici

 

1. Akcie pod 15 dolarů za kus – Akcie, které mají potenciál…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +39
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Tento článek mne velmi potěšil a ve značné míře odráží i můj styl investování. Zatím sice nedosahuji nárůstů desetinásobků. Ale chce to více času - pár měsíců na to nestačí. Třetina mých růstových investic dosahuje nárůstu +30%, kolem 15% dosahuje již nárůstu nad 100% a kolem 5% nárůstu nad 200%. Ta nejlepší je přes 500%. Ale i mé investice potřebují k růstu ještě čas, ono to zase nevyroste hned za 3 měsíce... Každopádně i já si myslím, že největších nárůstů lze dosáhnout z nízké ceny... Je třeba se držet mega trendů, větší šanci na růst mají společnosti s globální působností nebo s revolučním produktem. Každopádně burza nám denně přináší velmi zajímavé možnosti investování a s mnoha z nich vás ve svých článcích seznamuji.

    +13
  • Super přehled k zamyšlení, díky!

    +3
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím