Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
14.02.2021 2 minuty čtení

Skupina Broker Consulting zahajuje výstavbu developerských projektů

V reakci na vysoký zájem o bytovou výstavbu se skupina Broker Consulting rozhodla rozšířit své stávající developerské aktivity ze západních Čech do všech regionů včetně Prahy.

Během tohoto roku vybere pro realizaci několik projektů rezidenčního bydlení. Spuštění vlastních developerských projektů jí přinese lepší ochranu vlastní značky a především nové možnosti pro její spolupracovníky a klienty.

Širší skupina Broker Consulting rozšíří své developerské aktivity do všech regionů

Do současné doby se skupina prostřednictvím společnosti BC Real soustředila na realizaci developerských projektů v atraktivních částech Plzně. Z více než 10 rozsáhlých projektů jde zejména o bytovou výstavbu v lokalitě bývalého pivovaru Světovar, v Parku u Ježíška či u Papírnické lávky. Skupina se nyní chystá rozšířit své aktivity i za hranice Západních Čech.

AFI Europe zkolaudovala vilové domy v rezidenčním projektu Tulipa Třebešín

V návaznosti na vysokou poptávku ze všech regionů jsme se rozhodli začít budovat vlastní developerské projekty i v dalších městech republiky. K jejich realizaci budeme moci využít lokální znalost našich spolupracovníků, oborovou expertízu firmy BC Real a současně podporu centrálního týmu Broker Consulting, který má rozsáhlé zkušenosti s budováním sítě franšízových poboček OK POINT,“ vysvětluje Petr Hrubý, zakladatel skupiny Broker Consulting.

Skupina Broker Consulting nyní klientům nabízí více než 100 projektů od celé řady prověřených developerů. Spuštění vlastních projektů jí umožní chránit vlastní značku a také přinese ideální zabezpečení obchodu pro klienty. Zároveň bude skupina moci efektivně využít obchodní příležitosti, které se v dané lokalitě nabízejí. Tento krok také významně přispěje ke zatraktivnění a rozšíření stávajícího portfolia nemovitostí, které konzultanti Broker Consulting nabízejí.

Více ZDE: RETREND.cz

Hodnocení: +6
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím