Spustili jsme MARKETPLACE! Vyberte si investiční platformu, ptejte se, hodnoťte.
14.02.2021 10 minut čtení

Tomáš Daňhel ze Saxo Bank: "Obchodování bez komisí podle mě není dlouhodobě udržitelné, zadarmo není nic"

Na "kus řeči" jsme tentokrát virtuálně zasedli s relationship manažerem investiční banky Saxo Bank Tomášem Daňhelem. Probrali jsme loňský rok, pandemii, kryptoměny, Reddit, trend obchodování bez komisí, shortování akcií i výhled pro letošní rok.

Dobrý den Tomáši, předpokládám, že se shodneme, že loňský rok byla poměrně turbulentní jízda plná překvapení. Jak ji zvládla Saxo Bank? Zaznamenali jste rovněž vyšší zájem o investování a akciové trhy?

Minulý rok byl zcela odlišný od těch předchozích, a to ve všech aspektech. Na finančních trzích vládla volatilita, jakou jsme již dlouho nezažili. Pro Saxo Bank to přesto byl velmi úspěšný a v mnoha ohledech přelomový rok. Klientská depozita dosáhla rekordních 500 miliard DKK (80 miliard USD). Ačkoli se jedná o významný historický milník, rádi hledíme dopředu.

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +15
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Díky za rozhovor! Souhlasím s názorem, že obchodování bez komisí nebude standardem na věky. Osobně mnohem raději platím komise s vědomím, že budu mít špičkové služby, bezproblémové plnění za všech okolností a data o mých pozicích a obchodování budou v bezpečí a nikdo je nebude přeprodávat třetím stranám.

    +1
Doporučené příspěvky
40 minut
15 minut
7 minut
5 minut
6 minut
8 minut
9 minut
9 minut
10 minut
5 minut
14 minut
8 minut