Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
07.02.2021 7 minut čtení

Zaspali jste kauzu WallStreetBets? Nevadí, tyhle 3 firmy zřejmě porostou jako GameStop, ale už se nevrátí

Ve vzduchu je dnes stále cítit výrazné FOMO okolo akcií GameStop, AMC či BlackBerry. Jedni lamentují, že se nesvezli nahoru, druzí, že na druhé straně neshortovali, když chtěli. Hlavu vzhůru, na trzích se vždycky najde další zajímavá akcie. Anebo 3.

Match Group ($MTCH)

 

Lidé jsou od přírody společenští tvorové, ale pandemie nemoci COVID-19 v posledním zhruba roce učinila drtivé většině socializace přítrž. To do jisté míry pomohlo i seznamovacím aplikacím, které jsou v období lockdownu téměř jediným způsobem, jak se s někým novým poznat. Co je ale ještě důležitější, lze očekávat, že ve chvíli, kdy vakcinace postoupí do pokročilé fáze a epidemiologická opatření začnou mizet, společnosti jako Match Group by měly zažít strmý nárůst zájmu.

$MTCH patří k lídrům na poli seznamovacích…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +34
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Ještě k těm mobilním hrám. 19.2. se chystá IPO polských vývojářů Huuuge Games (online casino + hry s Trolama). Po CD Projekt největší cap na polském gaming trhu.

  +7
 • Mě ani nevadilo, že Walstreetbets vyrobili bublinu. Alespoň jsem prodal Nokii, kterou jsem chtěl prodat, ale nebyla ještě dobrá cena. Po růstu Nokie, který neměl žádný reálný základ jsem to střelil a inkasoval drobný zisk.

  +3
 • Dobrý tip na $GLUU. Po oznámení $EA, že se je chystají koupit, vyskočili dnes zatím akcie o 30% 👍

  +2
  • Na druhou stranu, kdo hraje hry a trochu sleduje tak Ea je velmi hejtovana společnost.

   0
  • @thaiBoxDanielSkvor To ano, sám nejsem jejich fandou, ale pohled hráče a investora se musí lišit, protože co se týče hospodářských výsledků, musí se EA nechat, že vydělávat na hráčích rozhodně umí... bez ohledu na to, že se někdy chovají k hráčské komunitě příšerně. Osobně ale jejich akcie nevlastním a asi bych je nekoupil právě proto, že se mi styl, jakým byznys dělají, nelíbí.

   0
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím