Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
04.02.2021 2 minuty čtení

Velký reset - existuje způsob, jak toho využít?

Co můžete udělat pro to, abyste se stali finančně nezávisí, ať už na tomto systému, nebo na novém? Jak minimalizovat své ztráty, spojené s přechodem na nový systém?

Centralizovaný měnový systém

Peníze jsou systém pravidel, kterými se řídíme. V současném systému, který je centralizovaný, je hlavním aktérem vláda. Velký reset se pokusí převést současný finanční systém do plně digitální podoby. 

Pandemie a centrální banky

Pandemie nám ukázala, že centrální banka může tisknout tolik peněz, kolik chce. Centralizovaná moc mnohokrát v historii dokázala, že se může mýlit. Zpočátku se to nemusí zdát jako nebezpečí, ale lze ho velmi snadno zneužít. V případě zlata, Bitcoinu i PLTC, jejichž počet je konečný, to není možné, a proto se k nim mnoho lidí uchyluje.

Finanční nezávislost

Finanční nezávislost a svoboda s ní spojená je něco, čeho mnoho lidí nemůže dosáhnout. Ať už je to z důvodu špatného hospodaření nebo z jiných důvodů, finanční nezávislost vám může pomoci v mnoha ohledech. 

Jak se osamostatnit a získat svobodu

Jedním ze způsobů, jak se osamostatnit, je začít investovat. Nemusíte investovat moc. Jen malé množství, ale pravidelně. Před investováním je třeba prostudovat mnoho věcí, protože nejhorší je investice na slepo. Finanční nezávislost vám může pomoci využít Velký reset, protože budete o krok napřed.

Platon Finance nabízí pomoc

Pokud máte zájem investovat, ale ještě jste neměli odvahu začít, přihlaste se do našich webinářů nebo si přečtěte naše články o investování, které vás provedou světem digitálních financí. Poskytnou vám cenné rady, jak začít a co dělat, abyste se neztratili ve velkém světě financí. Pamatujte však na zlaté pravidlo investování - investujte jen tolik, kolik si můžete dovolit ztratit.

Zdroj: zerohedge.com

#greatreset #platonfinance #investice #digitalnimena #pltc #digitalnimeny #nezavislost

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím