01.02.2021 2 minuty čtení

Držitelem titulu Franchisor roku se v letošním 5. ročníku stal koncept CrossCafe

Na výroční členské schůzi České asociace franchisingu byly vyhlášeny výsledky soutěže Franchisa roku. Držitelem titulu Franchisor roku se v letošním 5. ročníku stal koncept CrossCafe.

CrossCafe  je česká síť kaváren původem z Plzně, kde  v roce 2007 byla otevřena  první kavárna. Odtud se kavárny úspěšně rozrostly do celé České republiky. Dnes má značka Cross Cafe  24 kaváren v 11 českých městech.

Základem úspěchu je prémiová káva a lahodné produkty vlastní výroby. Ve většině kaváren si mohou zákazníci vybrat mezi naší tradiční směsí kávy CrossCafe Blend nebo výběrovou jednodruhovou kávou z rodinné italské pražírny.

Z další nabídky jsou to ručně vyráběné dorty a koláče, které vyrábí tým zkušených cukrářů dle vlastních receptů nebo denně čerstvě připravované sendviče s důrazem na kvalitu surovin. Každý den pracovníci CrossCafe naplňují  heslo „Pro lepší den…“.

Díky úspěchu  české značky CrossCafe   pracovníci centrály poskytují znalosti a podporu v podnikání franchisantům, se kterými rozšiřují  síť  moderních kaváren CrossCafe.

koncept  CrossCafe

 O soutěži Franchisa roku

Hlavním cílem soutěže Franchisa roku je popularizace franchisového způsobu podnikání. Soutěž chce cíleně udělit ocenění těm konceptům, které představují kvalitu na trhu, mají dobré výsledky a dodržují pravidla Evropského kodexu etiky franchisingu. Organizátorem soutěže je nezisková profesní organizace Česká asociace franchisingu (ČAF), která na národní úrovni sdružuje poskytovatele franchisingu a  odborníky ve franchisingu.

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.