Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
26.01.2021 2 minuty čtení

Akcie jsou dobrou investicí, ale kryptoměny jsou lepší

Akcie mohou být velmi dobrým investičním nástrojem, ale každý, kdo se zajímá o svět kryptoměn, ví, že kryptoměny mohou být ještě lepší.

Bitcoin má potenciál růstu

Příliv institucionálních investorů znamená pro kryptoměny velký krok vpřed a přiblížení k masové adopci kryptoměn. 

MicroStrategy a investice do BTC

Jednou ze známých společností, které drží část svých aktiv v Bitcoinu, je MicroStrategy. Důvod vysvětlený Michaelem Saylorem, generálním ředitelem společnosti MicroStrategy, je zřejmý. Sledoval, jak se jeho peníze rozplývají, protože ztrácejí na hodnotě. 

Inflace a kryptoměny

Inflace je jedním z hlavních důvodů, proč mnoho lidí investuje do kryptoměn. Ačkoli byli investoři zpočátku skeptičtí, zatím se investice do Bitcoinu jeví jako skvělý krok. 

Při dnešních cenách se zisk pohybuje kolem 120 %. Michael Saylor dále věří, že potenciál Bitcoinu je obrovský, a to i po překročení hranice 30 000 USD. Podle jeho názoru teď nic nevypadá tak dobře jako Bitcoin. Je třeba poznamenat, že Saylor je stále jedním z prvních investorů do technologických akcií.

Kryptoměny jsou jako akcie Apple, Facebooku, Amazonu a dalších v začátcích

Podle jeho slov investoval Michael Saylor do všeho. Byl velmi časným investorem do akcií společností Apple, Facebook, Amazon, Google, OpenTable, eBay a PayPal, a dalších. A přesto se mu kryptoměny, zejména Bitcoin, v jejich počátcích stále jeví jako lepší investice než technologické akcie. Když tato slova pocházejí od tak zkušeného investora, něco to už znamená.

Vstup je snadnější než kdy jindy

Hrozba inflace je obrovská a pro mnoho lidí to znamená snahu najít způsob, jak chránit své finance. Pokud si nejste jisti, jak to udělat, v Platon Finance jsme pro vás připravili studijní materiály a video lekce, které vám mohou pomoci se základní orientací v oblasti kryptoměn a správou vlastních financí. Můžete například začít s PlatonCoin (PLTC), který vám nabízí širokou škálu možností a zabezpečenou pojištěnou digitální peněženku. Jakmile však vstoupíte do světa digitálních měn, zjistíte, že s financemi lze zacházet svobodně.

Zdroj: cryptoslate.com

#bitcoin #investice #investovani #kryptomeny #platoncoin #platonfinance #trading

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • mmm... dávat za příklad akcie Apple, Facebook, Amazon je samozřejmě hezké..ale co příklady těch tisíců společností, které neuspěly podobně jako tyto tři zmiňované? Na ty historie zapomněla... ať si každý investuje do čeho chce nic proti tomu nemám, ale tvrzení, že jsou kryptoměny lepší investice než akcie je trochu silné... 😉

    0
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím