25.01.2021 2 minuty čtení

Svoboda & Williams exkluzivně nabízí byty v rezidenčním projektu Mánesova 78 na Vinohradech

Realitní kancelář Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej bytů ve vinohradském rezidenčním projektu Mánesova 78. Ten vznikl důkladnou rekonstrukcí nárožního pozdně secesního domu, situovaného jen pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad.

Rezidenční projekt Mánesova 78 byl zrealizován s ambicí propojit historický ráz typického vinohradského domu se současným designem a prvotřídním vybavením bytů. Na šesti nadzemních podlažích vzniklo 28 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk, na sedmém a osmém podlaží se nachází pětice největších bytů o podlahových plochách od 82 m2 do 156 m2. Dvojice bytů v nejnižším podlaží rozšiřují soukromé terasy orientované do vnitrobloku, na část bytů ve vyšších podlažích navazují balkony či terasy. 

Výběr a koncepci interiéru vytvořil ateliér OOOOX. Byty jsou dokončeny ve vysokém standardu zahrnujícím dřevěné podlahy, které byly navrženy jako limitovaná edice předním výrobcem italských podlah Foglie d’Oro, dále interiérové kazetové či dvoukřídlé dveře, velkoformátové italské obklady a luxusní sanitu předních německých značek. Atmosféru domu dokreslují společné prostory, které kromě obnovených historických prvků zahrnují osvětlení na zakázku navržené studiem Dechem a výtah ozdobený kamenem onyx. 

Rezidenční projekt Mánesova 78 vyniká rovněž lokalitou, ve které se nachází – z jedné strany náměstí Jiřího z Poděbrad, z druhé populární Riegrovy sady. Ulice Mánesova se vyznačuje příjemnou sousedskou atmosférou, množstvím vyhledávaných restaurací, bister i kaváren v bezprostředním okolí, jakož i rychlým spojením s centrem města. 

Rezidenční projekt Mánesova 78 byl zkolaudován v listopadu roku 2020 a všechny byty jsou dokončeny k nastěhování. 

Více informací o rezidenčním projektu Mánesova 78.

Mánesova 78 | Moderní byty na Vinohradech
Nové byty na prodej, Vinohrady
Interiéry podle ateliéru OOOOX
Byty na prodej u náměstí Jiřího z Poděbrad
Zdařilá rekonstrukce pozdně secesního domu
Exkluzivní prodejce Svoboda & Williams
Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.