Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
20.01.2021 2 minuty čtení

Bill Gates: „Díky těmto pokrokům bude rok 2021 lepší než rok 2020“

Bill Gates je nejlépe známý jako zakladatel společnosti Microsoft. Je to zkušený podnikatel, počítačový odborník a filantrop a nyní předpovídá, jak bude pokračovat vývoj společnosti v roce 2021.

V roce 2021 bude hlavním tématem opět koronavirus

Bill Gates na svém blogu publikoval článek, ve kterém předpovídá, že rok 2021 bude lepší než rok 2020. Tento rok bude lepší hlavně díky pokroku. První měsíce budou samozřejmě obtížné, kvůli pandemii. Gates také uvádí, že většina politiků se bude točit kolem koronaviru a pandemie. Ačkoli vakcína proti koronaviru již existuje, bude distribuce a výroba velkou výzvou. 

Krok správným směrem

Existují však lepší zprávy než jen vyhlídka na blízkou budoucnost plnou koronaviru. Pravda je, že lidstvo se posunulo vpřed také díky pandemii a lockdownu. Ukázalo se, že lidé se k sobě stále umí chovat slušně. Čas se trochu zpomalil a mnoho lidí si uvědomilo, že je důležité trávit čas se svými rodinami. Bill Gates si myslí, že za rok budeme moci při pohledu zpět říci, že došlo ke zlepšení. Ne k velkému, ale bude to zlepšení a krok správným směrem.

Proč nezačít krokem vpřed?

Bill Gates má v něčem určitě pravdu. Rok 2021 můžeme považovat za rok, kdy se rozhodneme udělat krok správným směrem. Jedním z těchto kroků může být naučit se něco nového. Proč nestrávit nějaký čas třeba studiem financí? Mohli byste zjistit, že s financemi lze nakládat jinak a efektivněji, než doposud možná děláte. Pokud si nejste jisti, kde začít, podívejte se na naše studijní materiály, které vám představí svět digitálních financí a budoucnost financí, digitální měny.

Zdroj: entrepreneur.com

#Gates #Investovani #2021 #2020 #pandemie #zmena #finance #digitalnimena #platonfinance #platoncoin

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím